Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Skrzynecka już tak nie wygląda! Całkowicie zmieniła kolor włosów!

Skąd taka zmiana?

Aleksandra Frankowska 15 lipca 2021 12:27
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

O metamorfozach Kasi Srzyneckiej zawsze jest głośno. Tym razem aktorka zaprezentowała fanom kolejną z nich – na zdjęciu Skrzynecka pozuje w krótkich, ciemnych włosach i do złudzenia przypomina Tinę Turner. Fani nie kryli zdziwienia nowym wizerunkiem aktorki! Jak teraz wygląda Kasia Skrzynecka i stąd tak radykalna zmiana fryzury?

Czytaj też: Kasia Skrzynecka pokazała, jak będzie wyglądać jako staruszka!

Kasia Skrzynecka już tak nie wygląda – zmieniła fryzurę

Aktorka, która na co dzień gra w serialu Na dobre i na złe, zawsze wierna była swoim jasnym blond włosom. Tym razem zaprezentowała fanom całkowitą metamorfozę. Na zdjęciu, które zamieściła na Instagramie ma ciemne, czekoladowe włosy do ramion i przypomina Tinę Turner. Jest absolutnie nie do poznania! Fani zastanawiają się, skąd ta zmiana!

Okazuje się, że nowa fryzura Skrzyneckiej to peruka, a metamorfozę przeszła na potrzeby nowej sztuki teatralnej. Mimo wszystko, fani są zachwyceni zmianą i chętnie widzieliby też Kasię Skrzynecką w wersji brunetki.

Jak Wam się podoba w ciemnych włosach? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.