Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Skrzynecka już tak nie wygląda! Całkowicie zmieniła kolor włosów!

Skąd taka zmiana?

Aleksandra Frankowska 15 lipca 2021 12:27
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

O metamorfozach Kasi Srzyneckiej zawsze jest głośno. Tym razem aktorka zaprezentowała fanom kolejną z nich – na zdjęciu Skrzynecka pozuje w krótkich, ciemnych włosach i do złudzenia przypomina Tinę Turner. Fani nie kryli zdziwienia nowym wizerunkiem aktorki! Jak teraz wygląda Kasia Skrzynecka i stąd tak radykalna zmiana fryzury?

Czytaj też: Kasia Skrzynecka pokazała, jak będzie wyglądać jako staruszka!

Kasia Skrzynecka już tak nie wygląda – zmieniła fryzurę

Aktorka, która na co dzień gra w serialu Na dobre i na złe, zawsze wierna była swoim jasnym blond włosom. Tym razem zaprezentowała fanom całkowitą metamorfozę. Na zdjęciu, które zamieściła na Instagramie ma ciemne, czekoladowe włosy do ramion i przypomina Tinę Turner. Jest absolutnie nie do poznania! Fani zastanawiają się, skąd ta zmiana!

Okazuje się, że nowa fryzura Skrzyneckiej to peruka, a metamorfozę przeszła na potrzeby nowej sztuki teatralnej. Mimo wszystko, fani są zachwyceni zmianą i chętnie widzieliby też Kasię Skrzynecką w wersji brunetki.

Jak Wam się podoba w ciemnych włosach? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…