Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Skrzynecka już tak nie wygląda! Całkowicie zmieniła kolor włosów!

Skąd taka zmiana?

Aleksandra Frankowska 15 lipca 2021 12:27
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

O metamorfozach Kasi Srzyneckiej zawsze jest głośno. Tym razem aktorka zaprezentowała fanom kolejną z nich – na zdjęciu Skrzynecka pozuje w krótkich, ciemnych włosach i do złudzenia przypomina Tinę Turner. Fani nie kryli zdziwienia nowym wizerunkiem aktorki! Jak teraz wygląda Kasia Skrzynecka i stąd tak radykalna zmiana fryzury?

Czytaj też: Kasia Skrzynecka pokazała, jak będzie wyglądać jako staruszka!

Kasia Skrzynecka już tak nie wygląda – zmieniła fryzurę

Aktorka, która na co dzień gra w serialu Na dobre i na złe, zawsze wierna była swoim jasnym blond włosom. Tym razem zaprezentowała fanom całkowitą metamorfozę. Na zdjęciu, które zamieściła na Instagramie ma ciemne, czekoladowe włosy do ramion i przypomina Tinę Turner. Jest absolutnie nie do poznania! Fani zastanawiają się, skąd ta zmiana!

Okazuje się, że nowa fryzura Skrzyneckiej to peruka, a metamorfozę przeszła na potrzeby nowej sztuki teatralnej. Mimo wszystko, fani są zachwyceni zmianą i chętnie widzieliby też Kasię Skrzynecką w wersji brunetki.

Jak Wam się podoba w ciemnych włosach? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.