Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Metamorfozy gwiazd

Kasia Skrzynecka pokazała, jak będzie wyglądać jako staruszka!

Uwaga: zdjęcia są szokujące!

Marta Cieplak 15 czerwca 2021 14:30
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka to uwielbiana przez widzów polska aktorka. W ostatnim czasie najwięcej jednak mówiło się nie o jej rolach (z powodu pandemii teatry były zamknięte), ale niezwykłej metamorfozy. Aktorka bowiem mocno zeszczuplała i fani zachwycali się jej sylwetką. Teraz jednak gwiazda wraca do pracy na deskach tatralnych i właśnie podróżuje po Polsce z zespołem Kompania teatralna. Z tej okazji, zakładając, że na scenie będzie gościć jeszcze 35 lat, wstawiła na swój Instagram szokujące zdjęcie siebie i Piotra Cyrwusa, na których... wyglądają jak staruszkowie! 

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka wyznała prawdę na temat botoksu!

Katarzyna Skrzynecka - jak będzie wyglądać za 35 lat?

Pomysł był świetny, a wykonanie jeszcze lepsze. Jak widać nowoczesne filtry do zdjęć potrafią zdziałać naprawdę cuda. I musimy przyznać, że Kasię Skrzynecką będziemy chcieli podziwiać także za 35 lat, bo wygląda na to, że będzie świetnie się trzymać!  A to wszystko zasługa dobrej energii i uśmiechu, którego Katarzynie Skrzyneckiej nigdy nie brakuje!

Tylko zobaczcie:

A gdybyśmy tak zasiedzieli się dłużej w tej pracy...?? 😁😁 tak na jakieś kolejne 35 lat?? 😁 Aplikacja graficzna "Old", napisała pod postem.

Fanom bardzo spodobała się taka metamorfoza:

I w starszym wieku można pięknie wyglądać 😍wystarczy dbać o siebie ❤️❤️❤️super 😍

Będą państwo Piękni w podeszłym wieku 😍

Niesamowita zmiana ❤️

Ale to był tylko przedsmak! Potem Katarzyna Skrzynecka i Piotr Cyrwus pokazali co by się stało, gdyby starzało się tylko jedno z nich. Śmiechu było co nie mara!

„Mistrzostwo charakteryzacji 🎭🤣🤣... bo gdyby tak starzeć miał się wyłącznie Piotr @szwedes 😉😁 a ja wcale 😁😁👍? ... Albo odwrotnie 😁🥴🥴🥴🥴🤔😜🤪🤭🤭🤭 Tylko mnie gryzłby ząb czasu, a "Pioter" wciąż Młodym Wilkiem byłby...?? 😁🤣🤣🤣” dodała.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.