Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax
o tym się mówi!

Katarzyna Nosowska przechodzi metamorfozę!

Artystka schudła 10 kilogramów!

Wiktoria Oskroba 30 sierpnia 2023 14:30
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć Katarzynę Nosowską podczas Festiwalu Top of The Top w Sopocie. Uwagę publiczności przykuła nie tylko mocnym występem, ale także nowym, odmienionym wyglądem. Nie da się nie zauważyć, że to zasługa wyraźnie smuklejszej sylwetki! 

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Ostrowska zaskoczyła nową fryzurą podczas Top of the Top Sopot Festival 2023

Metamorfoza Katarzyny Nosowskiej

Przed ostatnie lata Katarzyna Nosowska przyzwyczaiła nas do luźnych strojów, które bardziej zakrywały niż podkreślały jej figurę. Podczas tegorocznego festiwalu w Sopocie artystka również włożyła oversizową bluzę. Postanowiła jednak wyeksponować nogi w obcisłych, winylowych spodniach. Dodatkowo, jej zgrabne nogi uwypukliły wysokie buty na platformie. 

Katarzyna Nosowska podczas Festiwalu Top of The Top w Sopocie 2023

Katarzyna Nosowska przechodzi metamorfozę!
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Nowy wygląd Katarzyny Nosowskiej

Metamorfozę 52-latki widać także na jej twarzy. Artystka wygląda bardziej świeżo i młodziej, co możemy zobaczyć także na jej nowych zdjęciach na Instagramie. Katarzyna Nosowska wspominała o swojej przemianie już w maju, kiedy udzieliła wywiadu Karolowi Paciorkowi na kanale Imponderabilia. W rozmowie o swoich życiowych zmianach zdradziła, że postanowiła zadbać także o swoją kondycję fizyczną i schudła 10 kilogramów.

Jak wspomniała: "Tego nie widać, ale schudłam 10 kilogramów. Mam schudnąć znacznie więcej, ale to jest mój sukces, robię to powoli i z szacunkiem do ciała, nie forsuję się, ale wiem, że jestem gotowa wyjść stamtąd, z obudowy. Krótko mówiąc: wyjadę z garażu".

Podziwiamy i trzymamy kciuki za dalszą przemianę wspaniałej polskiej artystki!  

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.