Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak wygląda mama Katarzyny Nosowskiej! Jest niezwykle stylowa 

Jaka relacja łączy dziś panią Krystynę i jej córkę?

Konrad Szczęsny 30 sierpnia 2022 20:56
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Wokalistka, autorka tekstów, pisarka... Katarzyna Nosowska to kobieta renesansu. Ogromnym powodzeniem cieszy się zwłaszcza jej profil na Instagramie. Zamieszcza na nim często filmiki, na których w sposób zabawny komentuje bieżącą sytuację w Polsce. Gościnnie na zdjęciach i nagraniach pojawia się również mama artystki, pani Krystyna. Ilekroć tak się zdarzy, fani na widok 74-latki nie kryją zachwytu, zaznaczając przy tym, że jest niezwykle stylowa...

Katarzyna Nosowska: rodzina, byli partnerzy, mąż, syn Mikołaj

Miłośnicy jej twórczości podkreślają, że w sposób nietuzinkowy potrafi opisać ludzi, zjawiska i otaczającą ją rzeczywistość. Katarzyna Nosowska znana jest ze swojego poczucia humoru, dystansu i skromności, mimo tego, że na scenie króluje od 30 lat.

W życiu prywatnym przeszła naprawdę wiele. Pochodzi ze Szczecina i w wywiadach nie ukrywa, że z domu wyszła z bardzo niskim poczuciem własnej wartości. Z demonami przeszłości musiała mierzyć się długo. Środkiem wyrazu była dla niej muzyka, w tym przede wszystkim teksty piosenek. A co wiemy o życiu prywatnym wokalistki grupy Hey?

Była związana z muzykami Grzegorzem Porowskim i Andrzejem Kraińskim, zaś 22 maja 1996 roku na świat przyszło jej jedyne dziecko, syn Mikołaj. To owoc nieformalnego związku z perkusistą Adamem Krajewskim Mało kto pamięta, ale Katarzyna Nosowska była również zaręczona z aktorem Redbadem Klynstrą, obecnie mężem Emilii Komarnickiej-Klynstry.

Od 2001 roku tworzy parę z Pawłem Krawczykiem, muzykiem i gitarzystą grupy Hey. Ślub wzięli jednak dopiero w listopadzie 2018 roku. Artystka nie ukrywała, że związek pełen był wzlotów i upadków. Jej partner jest alkoholikiem, zaś ona osobą współuzależnioną. Trudny czas udało im się przezwyciężyć m.in. dzięki psychoterapii.

Czytaj także: Mąż Katarzyny Nosowskiej walczył z alkoholizmem. Bolesne wspomnienia zostawili za sobą

Paweł Krawczyk, Katarzyna Nosowska, Sopot, 04.07.2008 rok

Paweł Krawczyk, Katarzyna Nosowska, festiwal Top Trendy, Sopot, 04.07.2008 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Jak wygląda mama Katarzyny Nosowskiej? 

Mimo że artystka jest aktywna w mediach społecznościowych, tylko czasem publikuje w nich informacje, dotyczące najbliższych członków rodziny. Obserwatorzy mieli okazję zobaczyć mamę Katarzyny Nosowskiej na kilku nagraniach i zdjęciach. Ostatnie zdjęcie, które pokazuje panią Krystynę, jest z września ubiegłego roku. 73-latka z dumą prezentuje na nim swój ubiór, a córka nie szczędzi jej pochwały w opisie pod zdjęciem. 

Chciałabym Wam dziś pokazać moją mamę, która wystylizowała się dziś tak:) Ma 73 lata i myślę, że, kurde… Jestem wzruszona”, podpisała je.

Fani nie kryli zachwytu i komplementowali mamę gwiazdy, a zwłaszcza jej... stylizację! Pani Krystyna na zdjęciu ma na sobie beżowe spodnie dresowe, nieco ciemniejszy sweter i niebieską koszulę w czarne kropki.

„O Boże! Jestem jej fanem!”, zapewnił wokalista Ralph Kamiński. „Co za styl”, dodała Maja Sablewska. 

Wcześniej Katarzyna Nosowska opublikowała na swoim profilu filmik, na którym widać zarówno jej mamę, jak i ciotkę. Innym razem zdobyła się na wyznanie o relacji, jaka łączy ją z panią Krystyną. Zaznaczyła, że nie ma do rodzicielki żalu o nic.

„Dziś dziękuję jej za to, że jestem. Nie mam już o nic żalu – tylko wdzięczność i zrozumienie, i miłość, która eksplodowała, gdy zrozumiałam nareszcie, że wszystko jest takie, jakie ma być, a doskonałe nie zawsze oznacza gładkie”, podkreśliła. 

Na profilu wokalistki można także odszukać archiwalne zdjęcie jej mamy i taty, które opublikowała w Dzień Ojca 2019 roku. Katarzyna Nosowska zdobyła się wówczas na osobisty komentarz dotyczący jej rodziców. "Mam 48 lat i dziś, z serca potrafię powiedzieć, że jestem im wdzięczna za to, że jestem. Z milionów osób zasilających obecnością tę planetę- wybrali siebie i tylko z tego połączenia mogłam powstać ja. Daliśmy sobie trudne lekcje, ale wiem, że usunięcie choćby jednego elementu z sekwencji zdarzeń, uczyniłoby TERAZ innym, a ja cenię obecne TERAZ. To wymagało ogromnej pracy nad sobą, ale było warto. Kiedyś Wam o tym opowiem. Mamo, Tato- czuję do Was miłość", czytamy pod postem.  

Czytaj także: Syn Katarzyny Nosowskiej ma już 26 lat. Mikołaj idzie w ślady mamy?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?