Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak wygląda mama Katarzyny Nosowskiej! Jest niezwykle stylowa 

Pani Krystyna zachwyca

Konrad Szczęsny 11 września 2021 19:29
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Wokalistka, autorka tekstów, pisarka... Katarzyna Nosowska to kobieta renesansu. Ogromnym powodzeniem cieszy się zwłaszcza jej profil na Instagramie. Zamieszcza na nim często filmiki, na których w sposób zabawny komentuje bieżącą sytuację w Polsce. Teraz artystka pokazała, jak wygląda jej mama! Fani nie ukrywają zachwytu i zaznaczają, że pani Krystyna jest niezwykle stylowa...

Katarzyna Nosowska: życie prywatne. Partnerzy, mąż, syn

Miłośnicy jej twórczości podkreślają, że w sposób nietuzinkowy potrafi opisać ludzi, zjawiska i otaczającą ją rzeczywistość. Katarzyna Nosowska znana jest ze swojego poczucia humoru, dystansu i skromności, mimo tego, że na scenie króluje od 30 lat.

W życiu prywatnym przeszła naprawdę wiele. Pochodzi ze Szczecina i w wywiadach nie ukrywa, że z domu wyszła z bardzo niskim poczuciem własnej wartości. Z demonami przeszłości musiała mierzyć się długo. Środkiem wyrazu była dla niej muzyka, w tym przede wszystkim teksty piosenek. A co wiemy o życiu prywatnym wokalistki grupy Hey?

Była związana z muzykami Grzegorzem Porowskim i Andrzejem Kraińskim, zaś 22. maja 1996 roku na świat przyszło jej jedyne dziecko, syn Mikołaj. To owoc nieformalnego związku z perkusistą Adamem Krajewskim Mało kto pamięta, ale Katarzyna Nosowska była również zaręczona z aktorem Redbadem Klynstrą, obecnie mężem Emilii Komarnickiej-Klynstry.

Od 2001 roku tworzy parę z Pawłem Krawczykiem, muzykiem i gitarzystą grupy Hey. Ślub wzięli jednak dopiero w listopadzie 2018 roku. Artystka nie ukrywała, że związek pełen był wzlotów i upadków. Jej partner jest alkoholikiem, zaś ona osobą współuzależnioną. Trudny czas udało im się przezwyciężyć m.in. dzięki psychoterapii.

Czytaj także: Katarzyna Nosowska w szczerej rozmowie o współuzależnieniu od partnera alkoholika

Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Katarzyna Nosowska: tak wygląda jej mama, pani Krystyna

Mimo że jest aktywna w mediach społecznościowych, tylko czasem publikuje w nich informacje, dotyczące najbliższych członków rodziny. Teraz Katarzyna Nosowska zamieściła w sieci zdjęcie, na którym widać jej mamę. Pani Krystyna pozuje we wnętrzu, które jest zapewne częścią mieszkania artystki.

Chciałabym Wam dziś pokazać moją mamę, która wystylizowała się dziś tak:) Ma 73 lata i myślę, że, kurde… Jestem wzruszona”, podpisała je.

Fani nie kryją zachwytu i komplementują mamę gwiazdy, a zwłaszcza jej... stylizację! Pani Krystyna na zdjęciu ma na sobie beżowe spodnie dresowe, nieco ciemniejszy sweter i niebieską koszulę w czarne kropki.

„O Boże! Jestem jej fanem!”, zapewnił wokalista Ralph Kamiński. „Co za styl”, dodała Maja Sablewska. 

Wcześniej Katarzyna Nosowska opublikowała na swoim profilu filmik, na którym widać zarówno jej mamę, jak i ciotkę. Innym razem zdobyła się na wyznanie o relacji, jaka łączy ją z panią Krystyną. Zaznaczyła, że nie ma do rodzicielki żalu o nic.

„Dziś dziękuję jej za to, że jestem. Nie mam już o nic żalu – tylko wdzięczność i zrozumienie, i miłość, która eksplodowała, gdy zrozumiałam nareszcie, że wszystko jest takie, jakie ma być, a doskonałe nie zawsze oznacza gładkie”, podkreśliła.  

Czytaj także: Katarzyna Nosowska może być dumna z syna. Co dziś robi 25-letni Mikołaj?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.