Redbad Klynstra, Katarzyna Nosowska
Fot. Studio69 / Studio69 / Forum
HISTORIA MIŁOŚCI

Planowali ślub, jednak doszło do bolesnego rozstania. Historia Katarzyny Nosowskiej i Redbada Klynstry

„Okładka w kolorowym magazynie, relacja z wieczoru panieńskiego, a potem...", mówiła

Karol Sowa 16 września 2023 17:56
Redbad Klynstra, Katarzyna Nosowska
Fot. Studio69 / Studio69 / Forum

Mieli stanąć na ślubnym kobiercu, tymczasem doszło do bolesnego rozstania. Katarzyna Nosowska i Redbad Klynstra uchodzili za zgrany duet. Chętnie pozowali na okładkach kolorowych magazynów i zwierzali się dziennikarzom ze swoich planów. I choć mieli być ze sobą na całe życie, czar prysł. Dlaczego? Poznajcie kulisy tej relacji. 

Katarzyna Nosowska i Redbad Klynstra — historia miłości

Liderka zespołu Hey przez długi czas chroniła swoją prywatność. Niewiele nawet mówiła o swoim macierzyństwie i relacjach z mężczyznami. Do czasu... Ku zaskoczeniu wszystkich, w 2000 roku pojawiła się na okładce magazynu Elle. Co więcej, nie była na niej sama. Towarzyszył jej ówczesny partner — Redbad Klynsta. Para wyglądała na bardzo zakochanych. 

Co skłoniło ich do wzięcia udziału w sesji? Okazuje się, że miała być ona przygotowaniem do ceremoni zaślubin. „Może nie w białej sukni, bo biały kolor pogrubia, ale raczej tradycyjny", przyznała ulubienica słuchaczy. Zakochani byli już po zaręczynach, mieli nawet zaplanowaną datę ślubu na marzec 2000 roku. Nic więc dziwnego, że sesja została zatytułowana - „Wieczór panieński". Para jednak odwlekała to w czasie... Nie śpieszyli się z przysięgą małżeńską. „Okazało się, że afera związana ze ślubem jest zbyt duża, żebym mogła się teraz na tym skupić. Mam w tej chwili nową płytę, koncerty i różne inne akcje. Redbad też jest zajęty", opowiadała. [cyt. muzyka.interia.pl]. „Wydawało nam się, że jest to szalenie proste. Mówi się - „Dzień dobry, to może my chcielibyśmy się związać na całe życie", a ksiądz odpowiada - „Jakże się cieszę, proszę bardzo, jesteście związani". Okazuje się jednak, że to jest tak strasznie wielkie zamieszanie, pożera mnóstwo nerwów, pieniędzy, że teraz nie mamy na to czasu", dodawała wokalistka w tej samej rozmowie. [cyt. muzyka.interia.pl].

CZYTAJ TEŻ:  Zarówno ich związek, jak i rozstanie owiane było wielką tajemnicą. Sekrety miłości Katarzyny Nosowskiej i Adama Krajewskiego

Katarzyna Nosowska, 2000 rok

Katarzyna Nosowska, 2000 rok
Fot. Prończyk/AKPA

Redbad Klynstra, Katarzyna Nosowska, 2001 rok

Redbad Klynstra, Katarzyna Nosowska, 2001 rok
Fot. Studio69 / Studio69 / Forum

Katarzyna Nosowska i Redbad Klynstra — bolesne rozstanie. Powody

Zamiast łez szczęścia, polały się łzy smutku. Katarzyna Nosowska i aktor postanowili się rozstać. Do planowanego przez długi czas ślubu nigdy nie doszło... Był to ogromny cios dla artystki. Kilka lat później na łamach VIVY! przyznała, że „wszyscy znają moją historię z poprzednim narzeczonym. Okładka w kolorowym magazynie, relacja z wieczoru panieńskiego, a potem bolesne rozstanie. Zaczynam przypuszczać, że związki opowiedziane w prasie kończą się wraz z wyczerpaniem nakładu. Drugi raz tak nie chcę", wspominała z goryczą. 

Później artyści unikali pytań dotyczących ich relacji, chociaż raz zdarzył się wyjątek. W 2004 roku portal Plejada informował, że aktor obwiniał media o rozpad tego związku. Ogromne zainteresowanie miało negatywnie wpłynąć na ich życie prywatne. „Dziennikarze nie dawali nam spokoju. Bez przerwy dzwonili. Milczeliśmy. Menedżer Kasi powiedział, że telefon zamilknie, jak zgodzimy się, choć na małą porcję zwierzeń. Zrobiliśmy to. Opowiedzieliśmy o swoim związku w kolorowym miesięczniku. I to, co było między nami, gdzieś prysło", pisał serwis Plejada wiele lat temu. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Trwają u swojego boku w najtrudniejszych chwilach. Ślub wzięli po 17 latach związku

Redbad Klynstra, Katarzyna Nosowska, 2001 rok

Redbad Klynstra, Katarzyna Nosowska
Fot. Studio69 / Studio69 / Forum

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?