Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O tym się mówi

Kasia Sokołowska zaskoczyła nową fryzurą na finale Top Model

Najsłynniejsza reżyserka pokazów postawiła na nowy look

Marta Cieplak 8 grudnia 2022 12:30
Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

W środę, 7 grudnia 2022 w Warszawie odbył długo oczekiwany finał 11. edycji Top Model. Do ścisłego finału programu doszły: Michalina Wojciechowska, Natalia Woś oraz Klaudia Nieścior, która ostatecznie wygrała show, 100 000 złotych i kontrakt z agencją modelek. Jednak uwagę widzów przykuły nie tylko przyszłe gwiazdy modelingu, ale także zasiadająca w jury Kasia Sokołowska. Gwiazda pojawiła się bowiem w podkreślającej kształty, białej sukni do ziemi i całkiem nowej, mocno zaskakującej fryzurze. Jak teraz wygląda reżyserka pokazów?

ZOBACZ TAKŻE: Kasia Sokołowska pokazała się na ściance zaledwie dwa tygodnie po porodzie!

Kasia Sokołowska przedłużyła włosy na finał Top Model?

Kasia Sokołowska od kilku dni pokazywała na swoim Instagramie zdjęcia z prób i przygotowań do wielkiego finału. I absolutnie nic nie wskazywało na tak spektakularną zmianę, jaką zobaczyliśmy na ekranie. We wtorek pozowała jeszcze w swoich półdługich włosach i skórzanej opasce:

I nawet na kilka godzin przed wielkim finałem nadal wyglądała tak, jak zawsze. No prawie, bo pozowała w złotej, rozświetlającej masce:-)

Na scenie Top Model Kasia Sokołowska pojawiła się w zjawiskowej, długiej białej sukni, która nie pozostawiała złudzeń – po nadprogramowych, ciążowych kilogramach nie ma już śladu! A przecież gwiazda urodziła synka zaledwie pół roku temu. Dziś sama wygląda jak topmodelka.

Na ściance Kasia Sokołowska pozowała ze swoim partnerem, Arturem Kozieją.

Sokołowska długie włosy  z Arturem Kozieją Top Model
Fot. Kurnikowski/AKPA

Jednak największym zaskoczeniem okazała się nowa fryzura Kasi Sokołowskiej, która pojawiła się w gładko zaczesanych włosach z długim kucykiem! Podejrzewamy, że gwiazda nie przedłużyła włosów na stałe, a tylko na ten jeden wieczór, ale zmiana tak czy inaczej była spektakularna.

Sami zobaczie, jak Kasia Sokołowska wygląda w długich włosach:

Sokołowska długie włosy Top Model
Fot. Kurnikowski/AKPA

Jak Wam się podoba w takim wydaniu? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.