Klaudia Nieścior, finał Top Model 11, 7.12.2022
Fot. Kurnikowski/AKPA
O tym jest głośno

Finał 11. edycji Top Model. Klaudia Nieścior wygrała show! Widzowie i jurorzy podzieleni

„W modelingu kariery nie zrobisz”, podsumowała Anja Rubik

Marta Nawacka 8 grudnia 2022 08:39
Klaudia Nieścior, finał Top Model 11, 7.12.2022
Fot. Kurnikowski/AKPA

W środę 7 grudnia odbył się finał programu Top Model, w trakcie którego o zwycięstwo walczyły na żywo Michalina Wojciechowska, Klaudia Nieścior i Natalia Woś. Okazuje się, że między głosami oddanymi na uczestniczki przez widzów oraz przez jurorów była spora rozbieżność... A faworytka jurorów zajęła drugie miejsce. Kim jest zwyciężczyni 11. edycji show?

Finał 11. edycji Top Model

Od wielu lat program Top Model, który przybliża młodych ludzi do kariery modela lub modelki, cieszy się niesłabnącą popularnością. W 11. edycji tę szansę dostali: Adriana Hyzopska, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Klaudia Nieścior, Maciej Skiba, Filip Ferner, Borys Barchan, Karolina Kuracińska, Marcelina Zetler, Adrian Nkwamu, Krystian Embradora, Aleksandra Helis, Weronika Pawelec oraz Martyna Kaczmarek. Uczestnicy w każdym odcinku zmagali się z coraz trudniejszymi zadaniami, a do ścisłego finału weszły Natalia Woś, Klaudia Nieścior i Michalina Wojciechowska.

Finałowy odcinek poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg, a w fotel jury zasiedli Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska oraz gość specjalny, Anja Rubik. Mogliśmy także posłuchać występów na żywo Piotra Roguckiego i Karasia, Grzegorza Hyżego, Bryski oraz Michała „Foxa” Króla. Pierwsza eliminacja po sesji okładkowej pozwoliła zdobyć Klaudii 12 punktów, Michalinie 14, a Natalii 15. Przed przerwą Michał Piróg zdradził, że ulubienicą widzów została Klaudia Nieścior, a po zakończonej pierwszej części głosowania do ścisłego finału weszła Natalia Woś oraz właśnie Klaudia.

Czytaj też: Plejada gwiazd na finale 11. edycji Top Model

Klaudia Nieścior, finał Top Model 11, 7.12.2022
Fot. Kurnikowski/AKPA

Klaudia Nieścior, finał Top Model 11, 7.12.2022

Kto wygrał 11. edycję Top Model?

Po drugim zadaniu finałowym Klaudia Nieścior zgromadziła 23 punkty, a Natalia Woś 27. Druga z pań bardziej przypadła do gustu jurorom, którzy uważali, że jest wszechstronną modelką. „Muszę być brutalnie szczera. Widzę ciebie jako influencerkę, jako aktorkę, jako osobę, która pracuje w telewizji, ale w modelingu kariery nie zrobisz”, stwierdziła nawet Anja Rubik, kierując swoją wypowiedź do Klaudii. To właśnie Natalia powinna zwyciężyć według jurorów i to ona zdobyła niemal same najwyższe noty we wszystkich zadaniach.

Głosem widzów jednak okazało się, że zwyciężczynią 11. edycji Top Model została Klaudia Nieścior. Finalistka show ma 22 lata i pochodzi z Tarnobrzegu, a na co dzień pracuje w salonie kosmetycznym. Marzy o założeniu rodziny, a także o karierze w modelingu. W weekendy zajmuje się niepełnosprawnymi osobami lub osieroconymi dziećmi mieszkającymi w domu, w którym sama się wychowała. Internauci są nieco innego zdania niż jurorzy i uważają, że zwycięstwo Klaudii jest w pełni zasłużone. Zwyciężczynię można znaleźć na Instagramie pod nickiem @klaudianiescior. Serdecznie gratulujemy wygranej!  

Zobacz także: Kim jest partner Olgi Bołądź? Aktorka zaznała szczęścia i miłości u boku 31-letniego biznesmena

TAGI #Top Model

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.