Joanna Liszowska metamorfoza
Fot. Mikulski/AKPA; Arek Wiedeński
O tym się mówi

Joanna Liszowska zadebiutowała z zespołem Lisha & The Men w Sopocie  

Z tej okazji przypominamy, jak gwiazda zmieniała się przez lata

Marta Cieplak 23 sierpnia 2023 13:30
Joanna Liszowska metamorfoza
Fot. Mikulski/AKPA; Arek Wiedeński

Joanna Liszowska jest jedną z ulubionych polskich gwiazd. Zawsze uśmiechnięta, emanuje dobrą energią i za to uwielbiają ją widzowie. Najbardziej znana jest z roli w serialu „Przyjaciółki”, ale także na stałe związana jest ze stołecznym teatrem 6piętro, gdzie można podziwiać ją na scenie. Gwiazda ma także niezwykły talent wokalny, który można było podziwiać m.in. w programach „Jak oni śpiewają” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. Joanna Liszowska w 2001 roku zajęła 3. miejsce na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, a także otrzymała nagrodę ZASP–u za najlepsze wykonanie piosenki w konkursie studenckim na tym właśnie festiwalu. Teraz zadebiutowała z nowym zespołem Lisha & The Men na scenie w Sopocie w ramach festiwalu Top of The Top, z którym szykuje pierwszą płytę.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wychowuje sama, są dla niej całym światem. Tak wyglądają córki Joanny Liszowskiej

Lisha & The Men - z kim śpiewa Joanna Liszowska

Lisha & The Men to trio w skład którego wchodzi Joanna Liszowska, Piotr „Miki” Mikołajczak oraz Tomek „Konfi” Konfederak. Piotr „Miki” Mikołajczak to gitarzysta i kompozytor muzyki filmowej. Jako autor piosenek pracował m.in. z Edytą Górniak, Krzysztofem Cugowskim, Piotrem Cugowskim oraz Krzysztofem Kiliańskim. Z kolei Tomek „Konfi” Konfederak to gitarzysta i autor tekstów m.in. dla Kasi Popowskiej i Sarsy. Trio gra razem od 2022 roku, ale dopiero teraz wydali pierwszy singiel „Zatańcz”, który zaprezentowali publiczności w Sopocie.

Na scenie Joanna Liszowska wystąpiła w czarnej koronkowej kreacji ze złotym, półprzezroczystym dołem. Sukienka podkreśliła jej piękne ramiona i dekolt – wyglądała doskonale.

Lish &The Men
Fot. AKPA

Przy okazji tego głośnego debiutu przypominamy niezwykłą metamorfozę Joanny Liszowskiej. Zobaczcie, jak aktorka i wokalistka zmieniała się przez ostatnie lata.

Metamorfoza Joanny Liszowskiej od początku kariery

Joanna Liszowska należy do tych gwiazd, które uwielbiają zmiany wizerunku. Dlatego przez lata jej metamorfozy były znaczące. Ale zawsze to burza kręconych włosów zawsze była znakiem rozpoznawczym Joanny Liszowskiej. Nosiła je od początku kariery. Tutaj w 2004 roku:

Joanna Liszowska metamorfoza 2004
Fot. Warner/AKPA

Joanna Liszowska, 2004 rok.

Potem delikatnie je skróciła, ale charakter fryzury i jej kolor pozostawał niemal niezmienny.

Joanna Liszowska metamorfoza 2006
Fot. Mikulski/AKPA

Joanna Liszowska, 2006 rok.

W 2009 roku w programie „Jak oni śpiewają” często nosiła bardzo długie, wyprostowane na szczotce włosy. Wyglądała w nich spektakularnie.

Joanna Liszowska metamorfoza 2009
Fot. Grąbczewski/AKPA

Joaanna Liszowska, 2009 rok.

W 2013 roku Joanna Liszowska zasiadała w jury programu „Got To Dance”, gdzie zachwycała nową fryzurą. Włosy zaczesywała do tyłu w hollywodzkim stylu. Dla nas to jedna z jej najlepszych stylizacji.

Joanna Liszowska metamorfoza 2013
Fot. Mieszko Piętka/AKPA

Joanna Liszowska, 2013 rok.

W 2014 roku Joanna Liszowska wystąpiła w sesji dla VIVY! w bardzo naturalnym looku. Bo taką naprawdę ją uwielbiamy!

Joanna Liszowska, VIVA! kwiecień 2014
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Liszowska w sesji do VIVY! rok 2014.

Trochę później, bo w 2017 roku, aktorka znów z przyjemnością wróciła do prostych włosów.

Joanna Liszowska metamorfoza 2017
Fot. Baranowski/AKPA

Joanna Liszowska, 2017 rok.

Współcześnie Joanna Liszowska pokazuje się przede wszystkim w swoich naturalnych włosach i właśnie w takiej fryzurze promuje najnowszy singiel.

Ale lubi eksperymenty i nie boi się pokazywać w absolutnie szałowych uczesaniach. Bardzo to doceniamy.

W którym wcieleniu podobała Wam się najbardziej? 

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.