Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS
ze świata urody

Jennifer Lopez zaskoczyła fanów nową fryzurą!

Piosenkarka pokazała się w Miami w lokach i bez doczepianych włosów!

Marta Cieplak 9 marca 2020 14:31
Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Jennifer Lopez od wielu miesięcy na wszystkich galach i oficjalnych spotkaniach z fanami pokazuje się w bardzo długich włosach sięgających niemal pośladków. A na zdjęciach paparazzi spod siłowni gwiazda zawsze jest w koku. Dlatego niemałe zamieszanie wywołało zdjęcie z Miami na którym widać JLo bez doczepów i w dodatku w lokach! Jak wygląda w takim wydaniu?

Jennifer Lopez w krótkich włosach

Piosenkarka wygląda zupełnie inaczej – bardziej naturalnie i młodziej. Włosy są w artystycznym nieładzie i sięgają gwieździe zaledwie do łopatek.

Jennifer Lopez
Fot. East News

Fani zastanawiają się, czy to decyzja na stałe i czy właśnie w tej długości włosów będziemy teraz oglądać Lopez. Naszym zdaniem jest to jednak jedynie przerwa od doczepianych pasm, bo na Instagramie wszystkie nowe zdjęcia są nadal z długością do pasa. A wy w której fryzurze wolicie Jlo?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.