Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez zaliczyła makijażową wpadkę na pokazie Toma Forda!

Co poszło nie tak?

Redakcja VIVA! 11 lutego 2020 13:00
Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Ostatnio Jennifer Lopez pojawiła się na pokazie Toma Forda. Podczas prezentacji kolekcji postawiła na modną, obcisłą, czarną sukienkę i musimy przyznać, że w tej stylizacji prezentowała się fenomenalnie. Cały look dopełniła biżuterią oraz eleganckim kokiem z opadającym lokiem na czole. Jednak nie to głównie przykuło uwagą fotoreporterów. Zobaczcie, jaką wpadkę zaliczyła JLo na pokazie!

Jennifer Lopez pokazała się w nieudanym makijażu

Mimo, że stylizacja Jennifer prezentowała się świetnie, zaliczyła małą wpadkę z makijażem. Miała nałożoną zbyt dużą ilość za jasnego pudru, który nie prezentował się dobrze. W świetle reflektorów make up ewidentnie wyglądał na niedopasowany i całość prezentowała się bardzo nienaturalnie. Koniecznie zobaczcie zdjęcie i sami oceńcie!  


Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.