Gwiazda na premierze filmu Hustler
Fot. EAST NEWS
ZE ŚWIATA URODY

Jennifer Lopez w najmodniejszej fryzurze sezonu!

Wygląda naprawdę stylowo!

Redakcja VIVA! 9 września 2019 17:15
Gwiazda na premierze filmu Hustler
Fot. EAST NEWS

Blond ombré to zdecydowanie koloryzacja tego sezonu 2020! Pasuje do każdego typu urody, zwłaszcza w połączeniu ze skróconą fryzurą do ramion. Na radykalne cięcie i rozjaśnienie zdecydowała się sama Jennifer Lopez, prezentując swój nowy look w mediach społecznościowych. Do tej rzadko mieliśmy okazję podziwiać piosenkarkę po tak widocznej metamorfozie. Jednak ostatnio artystka coraz częściej eksperymentuje z włosami – znacznie je skróciła, a podczas premiery nowego filmu ,,Ślicznotki” (oryginalny tytuł Hustlers) na Festiwalu Filmowym w Toronto, pokazała się w jeszcze krótszym cięciu! Za stworzenie tak eleganckiego looku jest odpowiedzialny znany stylista gwiazd Chris Appleton. Długie włosy artystki, z których słynie – zniknęły. Pojawiła się nowa blond fryzura do ramion, kolor zdecydowanie odświeżony i wyraźnie rozjaśniony odejmuje lat celebrytce. Wygląda naprawdę zjawiskowo! Pamiętajmy, że blond ombré zaprezentowały w tym sezonie jesień-zima 2020 również inne gwiazdy. Bardzo pięknie wygląda w tym wydaniu Margot Robbie.

Trendy 2019: Blonde Ombré Hair - jak szybko odświeżyć blond na jesień?

Klasyczne ombré charakteryzuje się miodowymi refleksami - Honey Blonde Ombré. W trendach na sezon 2019/2020 lansowane są również platynowe, lodowe, a nawet delikatnie różowe refleksy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Getting @jlo glam shiny and short thanks @dysonhair @colorwowhair #dysonhair #dysonprohair #sponsor

Post udostępniony przez Chris Appleton (@chrisappleton1)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Komu pasuje koloryzacja Blonde Ombré Hair?

Ombré prezentuje się najlepiej na brązowych włosach. Nie polecamy go natomiast brunetkom, których kosmyki są po prostu zbyt ciemne. Modna koloryzacja wygląda znacznie lepiej na włosach kręconych, ewentualnie pofalowanych, niż idealnie prostych.

Co myślicie o nowej fryzurze Jennifer Lopez? 

Gwiazda na premierze filmu Hustler
Fot. EAST NEWS

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.