Jennifer Grey w młodości
Fot. East News
Ze świata urody

Jennifer Grey pokazała córkę! Wyglądają identycznie!

Stella Gregg jest bardzo podobna do mamy!

Redakcja VIVA! 11 maja 2020 16:31
Jennifer Grey w młodości
Fot. East News

Trudno zapomnieć ją w tej wyjątkowej roli „Baby” w kultowym filmie Dirty Dancing. Burza loków i delikatne spojrzenie, tak kojarzy nam się Jennifer Grey. O jej metamorfozie mieliśmy okazję już pisać, czy wiecie że aktorka skończyła w tym roku 60 lat? Jennifer wygląda doskonale, jej najnowsze zdjęcia, które publikuje na swoim profilu na instagramie, pokazują że nadal jest w świetnej formie i pięknie się starzeje. Niewiele osób wie jednak, że Jennifer Grey jest również szczęśliwą mamą! Gwiazda opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie swojej 18-letniej córki - Stelli Gregg. Pokazała fotografię córki z okazji Dnia Matki, który w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest 10 maja, nie tak jak w Polsce 26 maja. Stella zakończyła właśnie swoją edukację w liceum i niebawem rozpocznie studia. Jennifer Grey określiła córkę mianem "najpiękniejszej duszy".

Widziałam, jak przemierza niebezpieczne klify liceum, eksplodując swoją mocą, wyjątkową inteligencją i zdumiewającą głupotą, której czasem nie można się oprzeć – pisała, nawiązując do dojrzewania. "Patrzyłam, jak zdeterminowana dąży do celu, jak wraz z przyjaciółmi radzi sobie z chaosem i niepewnością tego etapu. Jak szykuje się do balu maturalnego, ukończenia szkoły oraz innych, licealnych tradycji i jak kończy ten rozdział dorastając

Stella Gregg jest bardzo piękną dziewczyną i naprawdę niezwykle przypomina swoją mamę. Rysy twarzy niemal identyczne, tylko włosy inne.. Jak Wam się podoba córka Jennifer Grey? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

this mother’s day is particularly poignant, it’s my last mother’s day with my beautiful daughter before she goes off to college. @tulaneu you best be ready!!! @stellagregg is my ❤️the most beautiful soul, a spirit that would make champagne jealous. watching her traverse the perilous cliffs of high school and explode into her power, her wicked intelligence, hilarious goofiness, because she can’t help herself! her depth and perseverance, to get everything there was to get out of these years. self directed with drive, integrity and grit. along with her posse of extraordinary friends who mean the world to her, and to watch them all deal with the unprecedented chaos and uncertainty that has eclipsed this moment in time, with such grace and equanimity. in the face of everything they’d worked so hard toward to be suddenly lost. their prom, graduation, long anticipated senior traditions, and mostly to lose their glorious last days, the end of this chapter with the sisters they grew up with. it’s probably the most real and useful lesson: this moment is all that is real. we can plan and work hard and do everything in our power to excel, and the gift is in that. to go forth blazing and trust that more will be revealed. so proud of you, my angel. who you are is a gift to the world, but i’m the only one who gets to be your mom. 👑🦋🌈💞#tulane #goforth #girlsonfire🔥 #girlpower #trusttheprocess #motherlove #mothersday #stellagregg #classof2020 #embraceuncertainly

Post udostępniony przez Jennifer Grey (@jennifer_grey)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

who is this person?! #motherlove

Post udostępniony przez Jennifer Grey (@jennifer_grey)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my 🦋 @stellagregg 📷:moi

Post udostępniony przez Jennifer Grey (@jennifer_grey)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#80sheadshot #OG #oldheadshotday a day late

Post udostępniony przez Jennifer Grey (@jennifer_grey)

Jennifer Grey, Dirty Dancing
Fot. Getty Images
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.