Jennifer Grey w młodości
Fot. East News
Z życia GWIAZD

Gwiazda „Dirty Dancing”, jak wygląda dzisiaj Jennifer Grey?

Metamorfoza jest szokująca...

Redakcja VIVA! 14 września 2019 16:30
Jennifer Grey w młodości
Fot. East News

Trudno zapomnieć ją w tej wyjątkowej roli „Baby” w kultowym filmie „Dirty Dancing”. Burza loków, dziewczęcy urok i niewinność, która jednocześnie łączyła się z kobiecością i życiowym optymizmem. Fani pokochali postać "Baby" i pokochali Jennifer Grey. Po premierze filmu cały świat ją uwielbiał, kobiety robiły sobie trwałą ondulację i nosiły białe koszule oraz jeansy z wysokim stanem. Ona sama liczyła ze sukces filmu wyraźnie wpłynie na rozwój jej kariery aktorskiej. Pojawią się nowe propozycje filmowe, które będą dla niej wyzwaniem.

Patrick Swayze, Jennifer Grey
Fot. ONS

Niestety los chciał inaczej. Kariera aktorki zatrzymała się i bardzo długo nikt nie widział jej w nowych produkcjach. W branży krążyły plotki, że wszystko przez operację nosa, na którą zdecydowała się zaraz po zakończeniu zdjęć do "Dirty Dancing". Ponoć kiedy zobaczyła swoje pierwsze kadry, nie mogła patrzeć na kształt swojego nosa i za pierwsze zarobione pieniądze postanowiła go zoperować. A to właśnie oryginalne rysy twarzy Jennifer Grey, były jej największym atutem. Nikt nie chciał oglądać kolejnej perfekcyjnej buzi. Zarówno producenci castingów, jak i reżyserzy byli amatorami naturalnej urody Jennifer i nie chcieli obsadzać jej w nowych produkcjach. Czy to rzeczywiście zaważyło na karierze aktorki? Trudno powiedzieć, na pewno miało ogromny wpływ na to, co wydarzyło się po sukcesie "Dirty Dancing".

Życie Jennifer Grey

Urodziła się w 1960 roku w Nowym Jorku i tam również skończyła prestiżową szkołę aktorską Neighborhood Playhouse. Pochodzi z teatralnej rodziny, jej ojcem był Joel Grey. Rola  Frances Houseman w "Dirty dancing" na pewno była jej najpopularniejszą rolą. Ale zagrała również w: Cotton Club, Wiatr czy "Czerwony Świt". Za mąż wyszła za Clarka Gregga, z którym ma córkę Stellę.

Patrick Swayze, Jennifer Grey, Darty Dancing
Fot. BE&W

Dlaczego Jennifer Grey zdecydowała się na zabiegi z medycyny estetycznej?

Sukces okazał się być jej największym przekleństwem. Z każdym nieudanym zawodowo rokiem, milczącym telefonem Jennifer traciła wiarę w siebie. Bliscy gwiazdy, wielokrotnie namawiali ją na terapię która miała pomóc jej wrócić do formy. Niestety terapie zawodziły. Jennifer coraz częściej oddawała się w ręce chirurgów plastycznych, nadużywała botoksu i nazbyt często eksperymentowała z włosami. A przecież jej naturalne włosy i kolor były marzeniem wielu kobiet na całym świecie. To właśnie brak wiary w siebie i swój wygląd spowodowały, że aktorka zniknęła na wiele lat. Pojawiła się w branży dopiero w 2010 roku w "Tańcu z gwiazdami". Obecnie Jennifer Grey coraz częściej pojawia się na premierach filmów oraz festiwalach filmowych. Wiek spowodował, że nabrała dystansu do swojego życia i częściej się uśmiecha. Zobaczcie jak wygląda słynna "Baby"...

Jennifer Grey 2019
Fot. East News

Jennifer Grey 2019
Fot. East News

Jennifer Grey 2019
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.