Jarosław Boberek, nagranie programu „Pytanie na śniadanie”, Warszawa. 10.11.2007 rok
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum
Metamorfozy gwiazd

Jarosław Boberek już tak nie wygląda! Aktor jest nie do poznania

Przeszedł niesamowitą metamorfozę!

Aleksandra Frankowska 27 września 2023 13:27
Jarosław Boberek, nagranie programu „Pytanie na śniadanie”, Warszawa. 10.11.2007 rok
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Jarosław Boberek zasłynął przede wszystkim rolą w „13 posterunku” oraz „Rodzinie zastępczej”. Jego głos osławiła postać Króla Juliana z bajki dla dzieci „Madagaskar”. Okazuje się, że aktor zmienił się nie do poznania. Na ulicy moglibyście go całkowicie nie rozpoznać! Jak teraz wygląda?

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Boberek przez 20 lat był mężem Ilony Kucińskiej. Zostawił ją dla koleżanki z planu

Jarosław Boberek już tak nie wygląda! Co za zmiana

Aktora pamiętamy jako bruneta o dość wyrazistych rysach twarzy. Krótko ścięty, nie wyróżniał się specjalnie na tyle innych aktorów. Aż do teraz! Jarosław Boberek pojawił się podczas 23. Biegu po Nowe Życie i zachwycił metamorfozą. Aktor, który skończył 60 lat zaprezentował się w średniej długości siwych włosach zaczesanych nonszalancko na bok. Nosi również zarost i wygląda fenomenalnie! Co za zmiana! Zdecydowanie w jego przypadku czas wpłynął na jego korzyść!

Jarosław Boberek
Fot. Jacek Szydlowski / Forum

Jarosław Boberek jako Król Julian

Polacy pokochali aktora za jego dubbingową rolę w filmie „Madagaskar”, gdzie użyczył głosu Królowi Julianowi, lemurowi. Aktor ma niesamowitą zdolność modulacji głosu. Udzielał go również w takich produkcjach, jak „Shrek” czy „Epoka lodowcowa”.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zwierzał się jej z kryzysu małżeńskiego, z czasem zostali parą. Tajemnicza relacja Jarosława Boberka i Magdaleny Turczeniewicz

Zobaczcie, jak zmienił się przez lata! 

Jarosław Boberek
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Jarosław Boberek, 2007

Jarosław Boberek
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Jarosław Boberek, 2007

Jarosław Boberek
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Jarosław Boberek, 2011

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.