Mamy na to sposób!

Aleksandra Charzewska 31 lipca 2022 12:29

Uwielbiasz długimi godzinami wylegiwać się na leżaku? Wiemy jak przedłużyć trwałość Twojej opalenizny! Możesz to zrobić stosując tych 5 kroków. Sprawdź, co robić a czego unikać, aby cieszyć się muśniętą słońcem skórą tak długo, jak to tylko możliwe!  

Zobacz także: Jaki krem do opalania wybrać? Jak często go nakładać?

1/5
jak przedłużyć opaleniznę
Copyright @adobe Stock
1/5

Peeling – tak, ale łagodny! Gruboziarniste, ostre peelingi mogą zrujnować cały efekt. Wybierz te delikatne, o naturalnym składzie – Twoja skóra będzie gładka, a opalenizna bardziej trwała.

2/5
jak przedłużyć opaleniznę
Copyright @adobe Stock
2/5

Zawsze po opalaniu nawilżaj skórę. O tej podstawowej czynności wiele z nas zapomina, a to błąd! Głębokie nawilżanie przesuszonej słońcem skóry pomoże Ci zachować jej piękny kolor na długie tygodnie. 

3/5
jak przedłużyć opaleniznę
Copyright @adobe Stock
3/5

Uważaj z gorącą wodą! Gorący prysznic może przesuszyć Twoją skórę, a tym samym sprawić, że opalenizna zniknie szybciej. Wybieraj niższe temperatury, a zobaczysz, że Twoja skóra odpłaci Ci się pięknym brązem. 

4/5
jak przedłużyć opaleniznę
Copyright @adobe Stock
4/5

Pij dużo wody! Nawodniony organizm zapewni Ci piękną opaleniznę na dłużej. Pamiętaj, żeby pić conajmniej 2 litry wody dziennie. Dopiero wtedy zobaczysz pożądane efekty! 

5/5
jak przedłużyć opaleniznę
Copyright @adobe Stock
5/5

Użyj samoopalacza! Produkty brązujące nakłada się łatwiej na opaloną naturalnie opaloną. Tym sposobem pogłębisz swoją opaleniznę, a także sprawisz, że utrzyma się dłużej. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.