Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi

Ida Nowakowska zaszalała z fryzurą! Zdecydowała się na radykalne cięcie

Zobaczcie, jak teraz wygląda

Marta Cieplak 14 sierpnia 2023 11:30
Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ida Nowakowska jest nie tylko prowadzącą programu Pytanie na śniadanie, ale także aktorką, tancerką i przede wszystkim mamą małego Maksymiliana. Ale nawet w takim natłoku zajęć gwiazda nie zapomina o sobie i od czasu do czasu pozwala sobie na chwile przyjemności. Tym razem  Ida wybrała się do fryzjera i zafundowała sobie sporą zmianę. Nożyczki poszły w ruch! Jak wygląda po letniej metamorfozie?

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Kumorek obcięła się na łyso. Skąd taka drastyczna decyzja?

Metamorfoza Idy Nowakowskiej

Ida Nowakowska ma na Instagramie 400 tysięcy obserwujących, którzy śledzą zarówno jej poczynania zawodowe, jak i prywatne życie. Dlatego gwiazda często wrzuca relacje i pokazuje, co u niej słychać. Na ostatniej rolce widzimy, jak Ida siedzi na fryzjerskim fotelu w zupełni nowej fryzurze. Jej włosy mają odcień jasnego blondu i widoczna jest długa grzywka. To się nazywa zmiana!

Jak widać na filmiku grzywkę można stylizować na kilka sposobów, także zaczesując ją na boki w stylu curtain bangs. Fani Idy Nowakowskiej są zachwyceni jej metamorfozą i nie mogą się nachwalić nowego wizerunku gwiazdy:

Pięknie wyglądasz z grzywką. Pasuje Ci taka fryzurka.

Ślicznie ❤️❤️❤️

Ale pięknie…wow ! nie mogę się napatrzeć 😍😍😍

Śliczna!!! Wow mega podoba mi się!!! ❤️❤️❤️💜

A Wam jak się podoba? Wolicie Idę z grzywką czy bez?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.