Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Ewa Farna już tak nie wygląda! Takiej zmiany nikt się nie spodziewał

Wokalistka postawiła na całkowitą odmianę!

Aleksandra Frankowska 19 września 2023 13:27
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna od dawna budzi podziw swoim utalentowanym głosem i artystycznym podejściem do muzyki. Od najmłodszych lat była związana z estradą i zdobywała liczne nagrody na konkursach i przeglądach muzycznych. Jednak ostatnio artystka postanowiła zaskoczyć swoją publiczność w nieco inny sposób - metamorfozą włosów.

ZOBACZ TEŻ: Została zdradzona przez byłego chłopaka. Ewa Farna dowiedziała się o jego niewierności z gazet

Ewa Farna już tak nie wygląda

Ewa Farna, znana z charakterystycznych ciemnych włosów, postanowiła odmienić swój wygląd. Ostatnio pojawiła się w mediach społecznościowych w zupełnie nowej fryzurze, która wywołała niemałe poruszenie wśród fanów. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała serię zdjęć, na których możemy ją podziwiać w długich, platynowych włosach oraz z gęstą grzywką. To wyraźna zmiana w stosunku do jej dotychczasowego, bardziej klasycznego wyglądu. Jednak trzeba przyznać, że jasny kolor włosów doskonale pasuje do Ewy, podkreślając jej naturalną urodę.

Warto zaznaczyć, że ta radykalna zmiana fryzury okazała się być jedynie chwilową metamorfozą. Fotografie, na których Ewa Farna prezentuje swoją nową fryzurę, pochodzą z backstage'u jej najnowszego teledysku do utworu zatytułowanego "Partner in Crime". Okazuje się, że platynowe włosy to efekt wykorzystania peruki, co wyjaśnia szybki charakter tej przemiany.

Ewa Farna, TOP OF THE TOP Sopot Festival 2023
Fot. Pawel Wodzynski/East News

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu. Tak Ewa Farna mówiła o macierzyństwie

Nowe projekty Ewy Farny

Jednak metamorfoza fryzury to tylko część szerszego planu artystki. Ewa Farna postanowiła pójść o krok dalej i zaskoczyć fanów interaktywnym teledyskiem do swojego nowego singla. Specjalnie dla swojej publiczności stworzyła dedykowaną stronę internetową, na której fani mogli dodać własne zdjęcia i w ten sposób włączyć się w tworzenie klipu. Ta innowacyjna forma interaktywnego teledysku zdobyła serca wielu fanów. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.