Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska
O tym się mówi

Ewa Chodakowska pokazuje swoje ciało bez retuszu! Jak wygląda znana trenerka?

Pokazała się bez ubrań!

Redakcja VIVA! 9 września 2020 17:31
Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska

Ewa Chodakowska popularna trenerka postanowiła zaangażować się w social mediach w akcję insta vs rzeczywistość. Pokazała swoje piękne, wysportowane ciało zupełnie bez ubrań i podkreśliła, że jej ciało jest jej wizytówką. Publikacja Chodakowskiej odbiła się szerokim echem w internecie, większość fanów odbiera je jako zarzut do Anny Lewandowskiej i czeka na odpowiedź żony Roberta Lewandowskiego. Chodakowska wrzuciła na swój profil na instagramie filmik, prezentujący trenerkę w samym bikini. Podpis pod filmem sugeruje, że Ewa Chodakowska jest przeciwniczką retuszu i że zawsze pokazuje swoje ciało takim, jakie jest naprawdę. Czy to zarzut w stronę Anny Lewandowskiej?

Tutaj nie ma tanich sztuczek, złotych środków (...). Moje ciało jet moją wizytówką mojego stylu życia. Jestem wierna swoim programom treningowym i zdrowej, dobrze zbilansowanej diecie. To, co widzisz tutaj, zobaczysz też w realu. - napisała Ewa Chodakowska.

W dobie modnych postów "insta vs rzeczywistość", wrzucam post insta=rzeczywistość. Poza granicami Polski jestem często zaczepiana na plaży przez entuzjastyczne kobiety: "Co zrobić, żeby mieć takie ciało?" - napisała na swoim Instagramie Ewa Chodakowska.

Chodakowska-ewa-cialo-2020
Fot. Instagram/EwaChodakowska
Chodakowska-ewa-cialo-2020
Fot. Instagram/EwaChodakowska
 
Ewa Chodakowska obcięta na boba
Fot. Instagram@chodakowskaewa

Najlepsze pośladki w show-biznesie: Ewa Chodakowska
Fot. Instagram @ewachodakowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.