Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska
O tym się mówi

Ewa Chodakowska pokazuje swoje ciało bez retuszu! Jak wygląda znana trenerka?

Pokazała się bez ubrań!

Redakcja VIVA! 9 września 2020 17:31
Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska

Ewa Chodakowska popularna trenerka postanowiła zaangażować się w social mediach w akcję insta vs rzeczywistość. Pokazała swoje piękne, wysportowane ciało zupełnie bez ubrań i podkreśliła, że jej ciało jest jej wizytówką. Publikacja Chodakowskiej odbiła się szerokim echem w internecie, większość fanów odbiera je jako zarzut do Anny Lewandowskiej i czeka na odpowiedź żony Roberta Lewandowskiego. Chodakowska wrzuciła na swój profil na instagramie filmik, prezentujący trenerkę w samym bikini. Podpis pod filmem sugeruje, że Ewa Chodakowska jest przeciwniczką retuszu i że zawsze pokazuje swoje ciało takim, jakie jest naprawdę. Czy to zarzut w stronę Anny Lewandowskiej?

Tutaj nie ma tanich sztuczek, złotych środków (...). Moje ciało jet moją wizytówką mojego stylu życia. Jestem wierna swoim programom treningowym i zdrowej, dobrze zbilansowanej diecie. To, co widzisz tutaj, zobaczysz też w realu. - napisała Ewa Chodakowska.

W dobie modnych postów "insta vs rzeczywistość", wrzucam post insta=rzeczywistość. Poza granicami Polski jestem często zaczepiana na plaży przez entuzjastyczne kobiety: "Co zrobić, żeby mieć takie ciało?" - napisała na swoim Instagramie Ewa Chodakowska.

Chodakowska-ewa-cialo-2020
Fot. Instagram/EwaChodakowska
Chodakowska-ewa-cialo-2020
Fot. Instagram/EwaChodakowska
 
Ewa Chodakowska obcięta na boba
Fot. Instagram@chodakowskaewa

Najlepsze pośladki w show-biznesie: Ewa Chodakowska
Fot. Instagram @ewachodakowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…