Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
O tym się mówi!

Edyta Górniak zdradziła sekrety swojej pielęgnacji!

Ulubiony krem gwiazdy kosztuje tylko 6 zł!

Aleksandra Frankowska 29 lipca 2021 16:27
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak ma już 47 lat a wciąż wygląda doskonale. Jej urodą zachwycają się młodsze koleżanki, które marzą o tym, aby poznać tajniki jej pielęgnacji. Okazuje się, że wcale nie jest super skomplikowana, a ulubiony krem Edyty kosztuje tylko 6 złotych! W jaki sposób jedna z najlepszych i najpiękniejszych polskich wokalistek dba o urodę?

Czytaj też: Edyta Górniak uważa góry za swój drugi dom. Mieszkanie tam rodzi jednak spory problem

Codzienna pielęgnacja Edyty Górniak

Wokalistka chociaż uwielbia luksusowe marki, skupia się po prostu na składzie kosmetyków. Tak też wiele lat temu znalazła swój ulubiony krem, który kosztuje jedynie 6 zł. Niestety nigdy nie zdradziła jego nazwy i pozostaje on jej słodką tajemnicą.

Od wielu lat używam kremu za 6 złotych. Wszystkie inne drogie specyfiki są dla mnie za ciężkie. Mam cieniutką skórę. Gdy idę na zabiegi do gabinetu, moje panie kosmetyczki dobrze wiedzą, że ciężkie kremy, bogate w składniki odżywcze, w ogóle nie są dla mnie. To się wszystko waży na mojej skórze - wyznała w rozmowie z "Gwiazdami".

Zobacz też: Edyta Górniak znika z The Voice of Poland. Gwiazda wydała oświadczenie

Edyta Górniak jest również wielką fanką maseczek z alg morskich oraz gruboziarnistych peelingów. Na stan jej skóry wpływa również woda. Stara się pić ją regularnie, minimum 2 litry dziennie.

Co powiecie o sposobie pielęgnacji Edyty Górniak? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.