Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
O tym się mówi!

Edyta Górniak zdradziła sekrety swojej pielęgnacji!

Ulubiony krem gwiazdy kosztuje tylko 6 zł!

Aleksandra Frankowska 29 lipca 2021 16:27
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak ma już 47 lat a wciąż wygląda doskonale. Jej urodą zachwycają się młodsze koleżanki, które marzą o tym, aby poznać tajniki jej pielęgnacji. Okazuje się, że wcale nie jest super skomplikowana, a ulubiony krem Edyty kosztuje tylko 6 złotych! W jaki sposób jedna z najlepszych i najpiękniejszych polskich wokalistek dba o urodę?

Czytaj też: Edyta Górniak uważa góry za swój drugi dom. Mieszkanie tam rodzi jednak spory problem

Codzienna pielęgnacja Edyty Górniak

Wokalistka chociaż uwielbia luksusowe marki, skupia się po prostu na składzie kosmetyków. Tak też wiele lat temu znalazła swój ulubiony krem, który kosztuje jedynie 6 zł. Niestety nigdy nie zdradziła jego nazwy i pozostaje on jej słodką tajemnicą.

Najlepsze kremy nawilżające w stylu Edyty Górniak

Od wielu lat używam kremu za 6 złotych. Wszystkie inne drogie specyfiki są dla mnie za ciężkie. Mam cieniutką skórę. Gdy idę na zabiegi do gabinetu, moje panie kosmetyczki dobrze wiedzą, że ciężkie kremy, bogate w składniki odżywcze, w ogóle nie są dla mnie. To się wszystko waży na mojej skórze - wyznała w rozmowie z "Gwiazdami".

Zobacz też: Edyta Górniak znika z The Voice of Poland. Gwiazda wydała oświadczenie

Edyta Górniak jest również wielką fanką maseczek z alg morskich oraz gruboziarnistych peelingów. Na stan jej skóry wpływa również woda. Stara się pić ją regularnie, minimum 2 litry dziennie.

Peeling gruboziarnisty w stylu Edyty Górniak

Co powiecie o sposobie pielęgnacji Edyty Górniak? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?