Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
O TYM JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak znika z The Voice of Poland. Gwiazda wydała oświadczenie

„To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja”

Olga Figaszewska 21 czerwca 2021 09:16
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak znika z The Voice of Poland. Gwiazda nie pojawi się w kolejnym sezonie popularnego show. Teraz trenerka opublikowała oświadczenie, w którym wyjaśniła powody swojej decyzji. Co na nią wpłynęło?

Edyta Górniak nie pojawi się w The Voice of Poland

W The Voice of Poland szykują się ogromne zmiany. Najpierw z rolą trenera pożegnał się Michał Szpak, a teraz kolejna gwiazda znika z ekranu popularnego formatu.

W niedzielę Edyta Górniak zamieściła w mediach społecznościowych długi wpis, w którym postanowiła wyjaśnić fanom powody swojej decyzji. Wokalistka nie ukrywa, że w ostatnim czasie wiele dzieje się w jej życiu. W związku z tym zrezygnowała z niektórych projektów. To oznacza, że w nowym sezonie fani nie zobaczą gwiazdy w roli trenerki w The Voice of Poland.

„Przez ostatnich kilka tygodni spoczywało i ciążyło na moich ramionach kilka ważnych decyzji. (…) Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony Produkcji Programu „The Voice od Poland” jak i Telewizji Polskiej, niestety nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie”, wyjaśniła Edyta Górniak.

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak żegna się z „The Voice of Poland”. Wiadomo już, kto zajmie jego miejsce!  

Gwiazda przeprosiła fanów muzycznego show. Podkreśliła, że ta decyzja nie była dla niej łatwa.  „Przepraszam wszystkich Fanów tego formatu. To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja... Ostatnie dwa lata, pełne nowych wyzwań dla Nas wszystkich, otworzyły przede mną wiele projektów, w które obecnie jestem zaangażowana. Projekty te wymagają ode mnie staranności i pełnej koncentracji podobnie, jak wypełnienie z oddaniem i zaangażowaniem roli trenera w tym programie. Nie byłabym w stanie wykonać w równym stopniu wszystkich zobowiązań”, wyjaśniła.

 

Edyta Górniak wróci do The Voice of Poland? 

W dalszej części wpisu Edyta Górniak uspokoiła wielbicieli, że nie zakończyła swojej współpracy z programem i TVP na stałe. Gwiazda liczy na to, że pojawi się w kolejnej edycji programu.

,,Kłaniam się całej Produkcji i mojej "Rodzinie The Voice".... Liczę, że spotkamy się już w kolejnym sezonie. Tymczasem dla moich kochanych fanów, szykujemy wspólnie z moją ekipą kilka pięknych niespodzianek, których szczegóły poznacie wkrótce. A my zobaczymy się już podczas "Wakacyjnej Trasy Dwójki”, dodała. 

SPRAWDŹ: Edyta Górniak uważa góry za swój drugi dom. Mieszkanie tam rodzi jednak spory problem

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?