Edyta Górniak
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak uważa góry za swój drugi dom. Mieszkanie tam rodzi jednak spory problem

Relacje piosenkarki z synem już na tym cierpią...

Rafał Kowalski 19 czerwca 2021 08:01
Edyta Górniak
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Jesienią minie rok, od kiedy Edyta Górniak zamieszkała blisko Tatr. Domek w Zakopanem to dla gwiazdy pewnego rodzaju azyl i nowe otwarcie. Piosenkarka może skupiać się na kontakcie z naturą, odpoczynkiem od miasta i pogoni za tym, co dziś dla divy nieistotne. Taka kolej rzeczy ma jednak wysoką cenę – rzadsze odwiedziny syna.

Allan rzadko odwiedza Edytę w górach. Dlaczego?

Tajemnicę rozwikłał dziennikarz Faktu przy okazji ostatniego wywiadu z Edytą Górniak. Okazuje się, że wszystko przez złe samopoczucie 17-latka. „Allana ciągle boli głowa, jak do mnie przyjeżdża. Dla niego to jest za wysoko. [...] I tam, gdzie mieszkam w górach, jest faktycznie inne ciśnienie, a on jest wysokociśnieniowcem. Dlatego Allan, gdy już mnie odwiedzi, może zostać u mnie maksymalnie 2-3 dni", usłyszeliśmy przed kamerą dziennika.

„Nie każdy dobrze się czuje w górach i Allan jest jedną z tych osób”, przyznała smutno Edyta Górniak, która kocha syna nad życie.

CZYTAJ TEŻ: Edyta Górniak współczuje Dodzie rozwodu. Artystka skomentowała nasz post na Instagramie

Edyta Górniak o mieszkaniu w górach

Jeśli zaś chodzi o samopoczucie samej artystki, to jest wyśmienite. Tatry służą ulubienica widzów. „Jestem wysoko w górach i mam dobre powietrze. Rzadko zjeżdżam do miasta, gdy mam coś do załatwienia”, wyznała w Fakcie gwiazda i dodała, że choć pogoda w Zakopanem bywa kapryśna, jej to nie przeszkadza. „W górach jest zawsze chłodniej. Polubiłam się z tym zimnem dla piękna i spokoju, które mnie tam otacza i z którego czerpię siłę. Dzięki temu jestem w stanie dawać swoim fanom motywację i wspierać ich”, wyjaśniła dziennikarzowi 48-latka.

Uważacie, że mimo wszystko Edyta Górniak podjęła dobrą decyzję zostając w górach na dłużej? 

Edyta Górniak, Allan Krupa, Viva! 2009
Fot. Iza Grzybowska/YOYK

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.