Edyta Górniak
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak uważa góry za swój drugi dom. Mieszkanie tam rodzi jednak spory problem

Relacje piosenkarki z synem już na tym cierpią...

Rafał Kowalski 19 czerwca 2021 08:01
Edyta Górniak
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Jesienią minie rok, od kiedy Edyta Górniak zamieszkała blisko Tatr. Domek w Zakopanem to dla gwiazdy pewnego rodzaju azyl i nowe otwarcie. Piosenkarka może skupiać się na kontakcie z naturą, odpoczynkiem od miasta i pogoni za tym, co dziś dla divy nieistotne. Taka kolej rzeczy ma jednak wysoką cenę – rzadsze odwiedziny syna.

Allan rzadko odwiedza Edytę w górach. Dlaczego?

Tajemnicę rozwikłał dziennikarz Faktu przy okazji ostatniego wywiadu z Edytą Górniak. Okazuje się, że wszystko przez złe samopoczucie 17-latka. „Allana ciągle boli głowa, jak do mnie przyjeżdża. Dla niego to jest za wysoko. [...] I tam, gdzie mieszkam w górach, jest faktycznie inne ciśnienie, a on jest wysokociśnieniowcem. Dlatego Allan, gdy już mnie odwiedzi, może zostać u mnie maksymalnie 2-3 dni", usłyszeliśmy przed kamerą dziennika.

„Nie każdy dobrze się czuje w górach i Allan jest jedną z tych osób”, przyznała smutno Edyta Górniak, która kocha syna nad życie.

CZYTAJ TEŻ: Edyta Górniak współczuje Dodzie rozwodu. Artystka skomentowała nasz post na Instagramie

Edyta Górniak o mieszkaniu w górach

Jeśli zaś chodzi o samopoczucie samej artystki, to jest wyśmienite. Tatry służą ulubienica widzów. „Jestem wysoko w górach i mam dobre powietrze. Rzadko zjeżdżam do miasta, gdy mam coś do załatwienia”, wyznała w Fakcie gwiazda i dodała, że choć pogoda w Zakopanem bywa kapryśna, jej to nie przeszkadza. „W górach jest zawsze chłodniej. Polubiłam się z tym zimnem dla piękna i spokoju, które mnie tam otacza i z którego czerpię siłę. Dzięki temu jestem w stanie dawać swoim fanom motywację i wspierać ich”, wyjaśniła dziennikarzowi 48-latka.

Uważacie, że mimo wszystko Edyta Górniak podjęła dobrą decyzję zostając w górach na dłużej? 

Edyta Górniak, Allan Krupa, Viva! 2009
Fot. Iza Grzybowska/YOYK

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?