Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Szpak żegna się z „The Voice of Poland”. Wiadomo już, kto zajmie jego miejsce!  

Zastąpi go znana wokalistka

Dorota Falkowska 4 czerwca 2021 13:01
Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jesienna edycja „The Voice of Poland” odbędzie się już bez Michała Szpaka w roli trenera. Zmiany jurorów odbywają się właściwie co sezon i zawsze wzbudzają zainteresowanie widzów. 12. edycja show nie będzie wyjątkiem. Z programem pożegnali się Michał Szpak i Urszula Dudziak

Kto zastąpi Michała Szpaka w „The Voice of Poland”

Gwiazdy, które nie zgadzają się z polityką rządu, odwracają się również od stacji TVP. „Ordynarne demonstracje polityczne w wykonaniu niektórych gwiazd źle wpływają na poziom programów rozrywkowych. Muzyka ma łączyć, a nie dzielić, bo tego oczekują widzowie” - powiedziała osoba z produkcji show w rozmowie z Plejadą, nawiązując do happeningu pod domem Jarosława Kaczyńskiego, w którym brał udział m.in. Michał Szpak. Tuż po tym szeroko komentowanym zdarzeniu poddano w wątpliwość dalszą obecność wokalisty w programie „The Voice of Poland”. Stacja w ostatnich dniach podjęła ostateczną decyzję. 

Zobacz też: Zmiany w składzie trenerskim The Voice Senior. Znana artystka ma zastąpić Andrzeja Piasecznego

Michał Szpak, finał The Voice of Poland
Fot. VIPHOTO/East News

Sylwia Grzeszczak nowym jurorem „The Voice of Poland”

Jak podaje Plejada, w nowej edycji „The Voice of Poland” na miejscu Michała Szpaka zasiądzie Sylwia Grzeszczak„Sylwia w rozmowach z produkcją programu dała znać, że jest gotowa zasiąść w czerwonym fotelu jurora. Uwielbia ten program i czuje, że jest już na takim etapie kariery, że mogłaby podzielić się swoją wiedzą z innymi”, skomentowała „Faktowi” osoba z produkcji. W ostatnim czasie można było zauważyć coraz częstszą obecność wokalistki przy produkcjach TVP. Kilka dni temu wystąpiła na koncercie „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz – The Best of Krzysztof Krawczyk” z przebojem „Byle było tak”.

Zanim zostało wydane oficjalne ogłoszenie ze strony stacji o udziale Grzeszczak w programie „The Voice of Poland”, jurorzy podzielili się na temat wokalistki dobrym słowem: „Uważam, że Sylwia to wspaniała artystka i bardzo ją lubię. Tworzy naprawdę świetną muzykę”, powiedział Tomson.

Sylwia Grzeszczak
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.