Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Dominika Tajner postanowiła zmienić fryzurę!

Ostre cięcie, napisała na swoim Instatories! Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 10 czerwca 2020 18:30
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika Tajner rozpoczyna zupełnie nowy etap w życiu, ale za to z... byłym mężem! To nie żart! Dominika postanowiła zostać wedding planerką i zapraszać do współpracy Michała Wiśniewskiego. Czy biznes wypali okaże się pewnie niedługo, choć odmrożenie gospodarki i zgoda na wesela do 150 osób na pewno to ułatwią.  Na razie gwiazda postanowiła zmienić fryzurę. Jak teraz wygląda?

Dominika Tajner obcięła włosy. Jaką ma teraz fryzurę?

Dominika pokazała na swoim Instastories bardzo szczegółową relację z warszawskiego salonu fryzjerskiego. Widać, że odświeżyła kolor, ale przede wszystkim podcięła włosy o kilka centymetrów i nadała fryzurze zupełnie nowy kształt!

nowa-fryzura-Dominiki-Tajner-ciecie
Fot. Instagram@dominika_tajner

Ostre cięcie, napisała na profilu.

Zgadzacie się? Czy to raczej kosmetyczna zmiana?

nowa-fryzura-Dominiki-Tajner-krotkie-ciecie
Fot. Instagram@dominika_tajner

A tak Dominika wygląda po przeprowadzonych zmianach. Nam się bardzo podoba. Włosy mają ładną linię, miękko się układają wokół twarzy.

nowa-fryzura-Dominiki-Tajner-krotkie
Fot. Instagram@dominika_tajner

Oby nowa fryzura dodała Dominice energii do pracy nad nowymi projektami! Już nie możemy się doczekać pierwszych efektów. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.