Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Dominika Tajner postanowiła zmienić fryzurę!

Ostre cięcie, napisała na swoim Instatories! Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 10 czerwca 2020 18:30
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika Tajner rozpoczyna zupełnie nowy etap w życiu, ale za to z... byłym mężem! To nie żart! Dominika postanowiła zostać wedding planerką i zapraszać do współpracy Michała Wiśniewskiego. Czy biznes wypali okaże się pewnie niedługo, choć odmrożenie gospodarki i zgoda na wesela do 150 osób na pewno to ułatwią.  Na razie gwiazda postanowiła zmienić fryzurę. Jak teraz wygląda?

Dominika Tajner obcięła włosy. Jaką ma teraz fryzurę?

Dominika pokazała na swoim Instastories bardzo szczegółową relację z warszawskiego salonu fryzjerskiego. Widać, że odświeżyła kolor, ale przede wszystkim podcięła włosy o kilka centymetrów i nadała fryzurze zupełnie nowy kształt!

nowa-fryzura-Dominiki-Tajner-ciecie
Fot. Instagram@dominika_tajner

Ostre cięcie, napisała na profilu.

Zgadzacie się? Czy to raczej kosmetyczna zmiana?

nowa-fryzura-Dominiki-Tajner-krotkie-ciecie
Fot. Instagram@dominika_tajner

A tak Dominika wygląda po przeprowadzonych zmianach. Nam się bardzo podoba. Włosy mają ładną linię, miękko się układają wokół twarzy.

nowa-fryzura-Dominiki-Tajner-krotkie
Fot. Instagram@dominika_tajner

Oby nowa fryzura dodała Dominice energii do pracy nad nowymi projektami! Już nie możemy się doczekać pierwszych efektów. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.