Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O tym się mówi

Dominika Gwit przeszła kolejną, tym razem letnią, metamorfozę

Jak teraz wygląda? Jej manicure to absolutny hit!

Marta Cieplak 22 lipca 2022 16:30
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Dominika Gwit jest bardzo lubianą aktorką, ale rozgłos przyniosły jej nie tyle role, co spektakularna metamorfoza. W 2014 roku gwiazda schudła aż 50 kg i z dumą prezentowała nową figurę. Była to chyba najgłośniejsza przemiana w polskim show-biznesie. Jednak dość szybko u Dominiki Gwit można było zaobserwować efekt jo-jo. I tak od kilku lat wciąż delikatnie tyje i chudnie, choć już nie nie tak, jak na początku. Teraz aktorka mówi o tym, że nie zależy jej już na chudej sylwetce, ale przede wszystkim na tym, by być zdrową. Ale nadal o siebie dla i funduje sobie urodowe metamorfozy. Ostatnia z nich zachwyciła jej fanów!

ZOBACZ TAKŻE: O tej metamorfozie mówili wszyscy! Dominika Gwit schudła 50 kilogramów. Jak się zmieniła?

Kolejna metamorfoza Dominiki Gwit

Dominika Gwit nie jest już na drastycznej diecie jak kilka lat temu, bo wie, że wcale nie było to dla mniej dobre. A na pewno nie dla jej psychiki. „Liczyły się tylko kilogramy, ile schudłam, ile straciłam w obwodach, co dzisiaj zjadłam. Nic innego nie mnie nie interesowało, o niczym innym nie mówiłam. Wpadłam w obsesję. Okazało się, że właśnie na diecie żyłam tylko po to, żeby jeść. W dodatku robiłam to wszystko na oczach mediów” mówiła w wywiadzie dla VIVY!

Dlatego teraz skupia się na mniejszych zmianach, ale one też nie zostają niezauważone przez jej fanów. Profil Dominiki Gwit na Instagramie obserwuje w tej chwili ponad 157 tysięcy osób, które bardzo ją dopingują w jej wszystkich działaniach i są zachwyceni jej radosnym podejściem do życia. Dla wielu kobiet, które zmagają się z nadwagą, Dominika jest przykładem, że nie odbiera ona radości i energii. Że nie trzeba zamykać się w czterech ścianach, ale czerpać radość z małych rzeczy. I dbać o siebie niezależnie do wagi.

Od tygodnia gwiazda jest na urlopie i w końcu znalazła czas na kosmetyczkę, fryzjera i manicure.

Odgruzowałam się!!! Jestem gotowa na drugą część urlopu! ❤️, napisała pod najnowszym zdjęciem

Nas zachwycił szczególnie jej kolorowy manicure. Jeśli podoba Wam się malowanie każdego paznokcia na inny odcień, poszukajcie inspiracji na Instagramie pod hasłem #skittlesnails. Znajdziecie tam prawie 5 tysięcy postów!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.