doda-w-nowej-stylizacji-jak-chlopak
O tym się mówi

 „Co to za chłopiec?” zapytał tata Dody na widok jej najnowszego zdjęcia!

Seksowna zazwyczaj piosenkarka w najnowszej stylizacji zupełnie nie przypomina siebie!

Redakcja VIVA! 16 lipca 2020 18:30
doda-w-nowej-stylizacji-jak-chlopak

Doda przyzwyczaiła nas przez lata do super seksownego wizerunku. Od zawsze eksponuje swoje kształty zakładając kuse albo bardzo przylegające ubrania. Często też pozuje właściwie bez ubrania albo tylko w mono wyciętym bikini. I wcale nas to nie dziwi, bo dzięki odpowiedniej diecie ma figurę jak supermodelka. Dlatego jej najnowsza stylizacja, gdzie ubrana jest od stóp do głów, zaskoczyła nawet jej ojca!

Doda wygląda jak chłopak?

Na fotografii widać piosenkarkę ubraną całą na czarno, do tego w ciemnych okularach a la lenonki i w kapeluszu z szerokim rondem. Jak na siebie zaskakująco skromnie! Jak sama napisała:

Mój tata kiedy wysłałam mu to zdjęcie odpisał mi :co to za chłopiec?🤣 Czy Wy również podzielacie ten uroczy entuzjazm odnośnie mojej stylizacji ?😁

Niektórzy fani porównali Dodę w tej stylizacji do innych znanych artystów:

Jak Kora, ale super 🌹🌹🌹

Kurczę trochę jak Michael Jackson ❤️❤️

Widzicie takie podobieństwo?

W jakiej stylizacji wolicie Dodę. Klasycznej czy męskiej? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś dużo myślałam o wygranej w sądzie z pudelek.pl😏Przez większość mojej pracy w szołbiznesie słyszałam że muszę pogodzić się z medialnymi atakami na mnie ponieważ poniżanie jest częścią mojego zawodu i lepiej nauczyć się machania na to ręką.Po 20 latach pracy w szołbiznesie zrobiłam sobie przez to niezły przeciąg...🌪ale w końcu zrozumiałam,że ignorowanie tego typu zachowań Nie jest dowodem na pokazanie dystansu, tylko przyzwoleniem na więcej i więcej. Czy ja mam jakiś inny układ nerwowy? Ze stali czy złota ( to drugie jest całkiem nęcące 😎)? PAMIĘTAJ‼️nieważne jaką pracę wybierzesz: czy chcesz być piosenkarką, barmanką czy Pielęgniarką-tak samo jak każdy masz swoją godność i nikt nie ma prawa cię z niej odzierać.Zwracam się też do moich kolegów i koleżanek z branży, nie bójcie się powiedzieć stop. Mądrzy i prawdziwi dziennikarze to zrozumieją, a nawet pochwalą.Jest dla mnie niezrozumiałe dlaczego z takim trudem przebija się wykluczenie hejtu, szyderstwa i innych tego typu poniżających aktów, których dopuszczają się niekiedy operatorzy serwisów internetowych i wydawcy prasy o określonym profilu. Posługiwanie się hejtem, a tym samym krzywdzenie innych jest sposobem na podniesienie poczytności tych serwisów, a tym samym znaczne zwiększenie swoich zysków.Podczas gdy wyśmiewane osoby przeżywają dramat. Czuje ulgę, że w polskim orzecznictwie coraz częściej do głosu dochodzi prawna i moralna niezgoda na naruszanie dóbr osobistych w treściach medialnych o szerokim zasięgu💯 dziękuje 🙏🏻

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.