Chiara Ferragni NeoNail ambasadorka
Fot. materiały prasowe
O tym się mówi

Chiarra Ferragni została ambasadorką polskiej marki!

Z kim będzie współpracować słynna influencerka?

Marta Cieplak 1 grudnia 2023 11:30
Chiara Ferragni NeoNail ambasadorka
Fot. materiały prasowe

Chiara Ferragni to kolejna światowej sławy gwiazda, która podjęła współpracę z polską marką kosmetyczną NeoNail. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas w tym sezonie wiele instagramowych inspiracji. w końcu Chiara jest jedną  z najbardziej znanych influencerek świata.

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Brytania. Dlaczego księżna Kate przestała malować paznokcie?

Chiara Ferragni twarzą Neonail

Chiara Ferragni to prawdziwa ikona wśród influencerek. Na Instagramie obserwuje ją prawie 30 mln osób! Teraz będą mogły podziwiać także jej manicure wykonany kosmetykami Neonail, bo w ramach współpracy Chiara będzie publikować na swoim koncie na Instagramie inspiracje i poradniki dot. stylizacji paznokci.

„Jesteśmy zachwyceni i zaszczyceni, że Chiara Ferragni wybrała nas na swojego partnera. Tworzymy markę, która powstała, aby dostarczać kobietom przystępne cenowo, bezpieczne i łatwe w użyciu produkty. Wolność to kreatywność, dzięki której każda kobieta może wyrazić siebie poprzez kolory i wyobraźnię. Te atuty podkreśla nasza współpraca z Chiarą. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się projektami, nad którymi wspólnie pracujemy”- deklaruje Magdalena Stoińska, PR Manager marki.

Na okres świąteczny Chiara wybrała bordowy odcień - Wine Red, podkreślony półksiężycem w zmysłowym odcieniu Sexy Red. Jak Wam się podoba?

Czekamy na kolejne looki słynnej influencerki! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.