Cezary Pazura 2023
Fot. Michal Zebrowski/East News
o tym się mówi!

Cezary Pazura bez koszulki na Malediwach

Wielu może mu pozazdrościć formy!

Wiktoria Oskroba 25 lipca 2023 11:30
Cezary Pazura 2023
Fot. Michal Zebrowski/East News

Cezary Pazura przyciąga fanów nie tylko swoim talentem aktorskim, ale ostatnio także niezwykłą formą, która na wielu może zrobić wrażenie. Znany aktor zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zachowanie doskonałej kondycji. Cały czas jest aktywny zawodowo, gra w filmach, a także chętnie udziela się w mediach.

ZOBACZ TAKŻE: Zjawiskowa Grażyna Torbicka pokazała się bez grama makijażu. Fani oniemieli z zachwytu

W jego pracy wizerunek jest bardzo ważnym aspektem, a regularne ćwiczenia fizyczne z pewnością pomagają mu zadbać o to, by zawsze prezentować się jak najlepiej. Trzeba przyznać, że 61-latkowi wielu może pozazdrościć atletycznej muskulatury. Sami zobaczcie zdjęcia z jego Instagrama, na których niedawno pochwalił się wysportowanym ciałem.

Cezary Pazura bez koszulki: 61-latek cały czas jest w doskonałej formie

Aktor nie raz wspominał o swoim zapale do intensywnych ćwiczeń, które rzeźbią ciało. Widać, że Cezary Pazura cieszy się spektakularnymi efektami i czerpie satysfakcję z treningów. Regularnie publikuje posty na swoim Instagramie, na których możemy podziwiać wyśmienitą formę aktora. Ostatnio jego wysportowaną sylwetkę mogliśmy zobaczyć na zdjęciach z wakacji na Malediwach. Tam także nie odmawiał sobie treningów, a podczas ćwiczeń towarzyszyła mu żona, Edyta Pazura.

Wyrzeźbione ciało Cezarego Pazury

Uwagę zwraca nie tylko jego wyrzeźbiona klatka piersiowa, ale także umięśnione ramiona i nogi. 61-latek doskonale wie, jak w jego wieku należy dbać o kondycję i dla wielu może być inspiracją - także młodszych. Może za przykładem aktora skusicie się dziś na wieczorną wizytę na siłowni?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.