GLOV
Fot. fot. mat. pras.
URODA

Beauty alert: Topowa marka kosmetyczna wchodzi na rynek z przełomową linią kosmetyków naturalnych!

Co w niej znajdziesz?

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 8 listopada 2021 15:15
GLOV
Fot. fot. mat. pras.

Która z nas nie lubi zadbać o siebie w poczuciu, że robi to z pomocą skutecznych kosmetyków i akcesoriów najwyższej jakości. Maka Glov wychodzi na przeciw naszym potrzebom i wprowadziła ana rynek nowe produkty, dzięki którym codzienna pielęgnacja będzie jeszcze przyjemniejsza. I jeszcze bardziej efektywna.

W gronie stałych produktów marki kosmetycznej Glov znajdują się m.in. nowatorskie rękawice do demakijażu. Tym razem brand postanowił pójść jeszcze dalej i stworzyć ultranowoczesną linię kosmetyków Natural Harmony, która łączy osiągnięcia nauki z dobrodziejstwami natury.

W poszukiwaniu wewnętrznej harmonii

Kosmetyki z serii Natural Harmony powstawały przez lata w specjalnie dedykowanych laboratoriach. Wnikliwe badania, wykwalifikowani specjaliści i przemyślane składniki złożyły się na przełomowe produkty dbające o różne partie ciała. Filozofia, która przyświeca linii oraz całej marce brzmi “W zgodzie z nauką. W harmonii z naturą”. Udowadnia ona, że współczesne technologie i naturalne składniki aktywne się nie wykluczają, a wręcz występują w symbiozie. Marka zachęca do uzewnętrznienia swojego naturalnego piękna poprzez świadomą pielęgnację. To kolejny krok w stronę znalezienia wewnętrznej harmonii, która przez wielu jest tożsama z prawdziwym szczęściem.

GLOV
Fot. fot. mat. pras.

3 razy TAK, czyli poznaj je wszystkie!

Brand Glov postanowił skupić się na pielęgnacji nie tylko cery, ale również włosów oraz ust. Dlatego w linii Natural Harmony znajdują się:

Nawilżająco-regenerujący Multifunkcyjny Krem Do Zadań Specjalnych - prawdziwe uzależnienie, które objawia się w pozytywny sposób. Skóra jest wyraźnie nawilżona, odżywiona oraz chroniona przed czynnikami zewnętrznymi, w tym przed smogiem. (Cena tego kosmetyku to 129zł)

GLOV
Fot. fot. mat. pras.

Ultranawilżająca Maska Do Wszystkich Rodzajów Włosów - bez podziału na długie, krótkie, kręcone czy proste. Maska działa miejscowo, pomaga pozbyć się problemu w zależności od zapotrzebowania. Bez silikonów, za to z efektem lśniących, zdrowych włosów! (Cena 89.90zł)

Last but not least, ujędrniająco-nawilżające Multifunkcyjne Masełko Do Ust - posmaruj usta tym pysznym produktem, a od razu poczujesz ulgę. Masełko koi spiechrznięte usta przeciążone zimnem lub maseczką ochronną, jak również pomaga w walce ze zmarszczkami mimicznymi. (Cena to 59.90zł)

GLOV
Fot. fot. mat. pras.

W hołdzie środowisku

Warto wiedzieć także, że wszystkie kosmetyki z linii Natural Harmony mają wysoki współczynnik występowania składników pochodzenia naturalnego (minimum 97%). Produkty są nietestowane na zwierzętach, a masełko do ust nie posiada składników pochodzenia odzwierzęcego (a więc jest wegańskie). Dodatkowo kosmetyki zostały zapakowane w szklane słoiczki z pokrywą aluminiową oraz w 100% nadający się do recyklingu papier. Bo serce Glov jest zielone. Niech Twoje też takie będzie!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.