trend włosy
Fot. Kevin Murphy, Instagram.com/hairfashionstyler
ZE ŚWIATA URODY

Włosy inspirowane choinkowymi ozdobami to najgorętszy trend w świątecznej koloryzacji!

Sprawdź, jak wyglądają „Tinsel Hair”

Aleksandra Charzewska 2 grudnia 2018 10:59
trend włosy
Fot. Kevin Murphy, Instagram.com/hairfashionstyler

Czy wiecie, że w tym sezonie „Anielskie włosy” znalazły zastosowanie również poza choinką? W te święta nosimy je… na głowie! Koloryzacja w stylu „Tinsel hair” podbiła już Instagram i ma szansę stać się najgorętszym trendem nadchodzącego Bożego Narodzenia. Jak wygląda „anielska” fryzura?

Na czym polega koloryzacja „Tinsel Hair”?

Przede wszystkim na błysku! Stworzyła ją Global Design Director Color.Me by Kevin Murphy, Kate Reid. Specjalistka nadała włosom swojej modelki nowy wymiar błysku, który wygląda mroźnie i srebrzyście. Nie da się go dokładnie opisać dlatego, że w każdym świetle wygląda inaczej. Dokładne tak, jak „Anielskie włosy”, które zawieszamy na choince.

Jak osiągnąć taki efekt? Poproś fryzjera o całkowite wychłodzenie koloru za pomocą specjalnego tonera. Usunie on wszystkie żółte i pomarańczowe odcienie z włosów. Następnie, należy dodać włosom odrobiny koloru. Możesz zdecydować się na mroźny róż, błękit lub fiolet. Ostatnim etapem koloryzacji jest głębokie nawilżenie za pomocą specjalnej maski, dzięki której włosy nabiorą odpowiedniego błysku.

Musimy przyznać, że Kate Reid przeniosła świąteczny kolor włosów na zupełnie nowy poziom! Co sądzicie o pomyśle koloryzacji w stylu choinkowych ozdób? Zobaczcie, jak wyglądają „Tinsel Hair”.  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lauren Henderson (@laurenleahhair)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cortney M ✂️ #cmhairdesign (@cm_hair_design)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?