Angelina Jolie, Vanity Fair
Fot. Instagram @Vanity Fair by Mert Alas and Marcus Piggott
ZE ŚWIATA URODY

„By poczuć się kobieco, najpierw trzeba zaakceptować siebie” mówi Angelina Jolie

Zobacz, co jeszcze aktorka sądzi o kobiecości!

Marta Cieplak 12 września 2018 15:00
Angelina Jolie, Vanity Fair
Fot. Instagram @Vanity Fair by Mert Alas and Marcus Piggott

Na rynek trafia właśnie drugi już zapach stworzony przez Guerlain we współpracy z Angeliną Jolie – Mon Guerlain eau de toilette. „Zapach symbolizuje kobiecość, ulega wszystkim naszym nastrojom i wymyka się definicji. Właśnie to w nim uwielbiam”, mówi o nim aktorka. A w wywiadzie dla Vogue.fr zdradza jeszcze więcej a propos tego, jak czuje się jako kobieta.

Angelina Jolie o samoakceptacji i kobiecości

Zapytana o to, kiedy czuła się najbardziej swobodnie w kwestii kobiecości, aktorka bez wahania odpowiada, że w momencie narodzin dzieci, a także teraz. „Dla mnie chodzi o to, by nauczyć się akceptować siebie i akceptować to, co przynosi życie”, mówi. Wiemy, że szczerze, bo widać, że czuje się doskonale w swojej skórze. Mimo rozwodu i walki o dzieci świetnie daje sobie radę.

„Nie ma jednej wersji kobiecości. Oznacza ona wiele różnych rzeczy w różnych momentach i w różnych miejscach. Może to być pewna miękkość, ale i siła kobiet maszerujących i walczących o swoje prawa”, przekonuje.

Aktorka zapytana o pogląd, że kobiety więdną po 40, a mężczyźni rozkwitają z wiekiem mówi stanowczo „To nieprawda. Mądrość, zrozumienie, przejrzystość myśli. Wszystkie te rzeczy, które przychodzą z wiekiem, są również pięknymi i kobiecymi cechami. Chciałabym wierzyć, że wszyscy, zarówno kobiety jak i mężczyźni, stają się piękniejsi z wiekiem”. My jesteśmy pewni, że Angelina na pewno!

Angelina Jolie
Fot. East News

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.