Angelina Jolie, Vanity Fair
Fot. Instagram @Vanity Fair by Mert Alas and Marcus Piggott
ZE ŚWIATA URODY

„By poczuć się kobieco, najpierw trzeba zaakceptować siebie” mówi Angelina Jolie

Zobacz, co jeszcze aktorka sądzi o kobiecości!

Marta Cieplak 12 września 2018 15:00
Angelina Jolie, Vanity Fair
Fot. Instagram @Vanity Fair by Mert Alas and Marcus Piggott

Na rynek trafia właśnie drugi już zapach stworzony przez Guerlain we współpracy z Angeliną Jolie – Mon Guerlain eau de toilette. „Zapach symbolizuje kobiecość, ulega wszystkim naszym nastrojom i wymyka się definicji. Właśnie to w nim uwielbiam”, mówi o nim aktorka. A w wywiadzie dla Vogue.fr zdradza jeszcze więcej a propos tego, jak czuje się jako kobieta.

Angelina Jolie o samoakceptacji i kobiecości

Zapytana o to, kiedy czuła się najbardziej swobodnie w kwestii kobiecości, aktorka bez wahania odpowiada, że w momencie narodzin dzieci, a także teraz. „Dla mnie chodzi o to, by nauczyć się akceptować siebie i akceptować to, co przynosi życie”, mówi. Wiemy, że szczerze, bo widać, że czuje się doskonale w swojej skórze. Mimo rozwodu i walki o dzieci świetnie daje sobie radę.

„Nie ma jednej wersji kobiecości. Oznacza ona wiele różnych rzeczy w różnych momentach i w różnych miejscach. Może to być pewna miękkość, ale i siła kobiet maszerujących i walczących o swoje prawa”, przekonuje.

Aktorka zapytana o pogląd, że kobiety więdną po 40, a mężczyźni rozkwitają z wiekiem mówi stanowczo „To nieprawda. Mądrość, zrozumienie, przejrzystość myśli. Wszystkie te rzeczy, które przychodzą z wiekiem, są również pięknymi i kobiecymi cechami. Chciałabym wierzyć, że wszyscy, zarówno kobiety jak i mężczyźni, stają się piękniejsi z wiekiem”. My jesteśmy pewni, że Angelina na pewno!

Angelina Jolie
Fot. East News

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?