Angelina Jolie, Vanity Fair
Fot. Instagram @Vanity Fair by Mert Alas and Marcus Piggott
ZE ŚWIATA URODY

„By poczuć się kobieco, najpierw trzeba zaakceptować siebie” mówi Angelina Jolie

Zobacz, co jeszcze aktorka sądzi o kobiecości!

Marta Cieplak 12 września 2018 15:00
Angelina Jolie, Vanity Fair
Fot. Instagram @Vanity Fair by Mert Alas and Marcus Piggott

Na rynek trafia właśnie drugi już zapach stworzony przez Guerlain we współpracy z Angeliną Jolie – Mon Guerlain eau de toilette. „Zapach symbolizuje kobiecość, ulega wszystkim naszym nastrojom i wymyka się definicji. Właśnie to w nim uwielbiam”, mówi o nim aktorka. A w wywiadzie dla Vogue.fr zdradza jeszcze więcej a propos tego, jak czuje się jako kobieta.

Angelina Jolie o samoakceptacji i kobiecości

Zapytana o to, kiedy czuła się najbardziej swobodnie w kwestii kobiecości, aktorka bez wahania odpowiada, że w momencie narodzin dzieci, a także teraz. „Dla mnie chodzi o to, by nauczyć się akceptować siebie i akceptować to, co przynosi życie”, mówi. Wiemy, że szczerze, bo widać, że czuje się doskonale w swojej skórze. Mimo rozwodu i walki o dzieci świetnie daje sobie radę.

„Nie ma jednej wersji kobiecości. Oznacza ona wiele różnych rzeczy w różnych momentach i w różnych miejscach. Może to być pewna miękkość, ale i siła kobiet maszerujących i walczących o swoje prawa”, przekonuje.

Aktorka zapytana o pogląd, że kobiety więdną po 40, a mężczyźni rozkwitają z wiekiem mówi stanowczo „To nieprawda. Mądrość, zrozumienie, przejrzystość myśli. Wszystkie te rzeczy, które przychodzą z wiekiem, są również pięknymi i kobiecymi cechami. Chciałabym wierzyć, że wszyscy, zarówno kobiety jak i mężczyźni, stają się piękniejsi z wiekiem”. My jesteśmy pewni, że Angelina na pewno!

Angelina Jolie
Fot. East News

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.