Z ŻYCIA GWIAZD

Angelina Jolie utrudnia Bradowi kontakty z dziećmi: „Postawiła między nimi mur”

Rozwód pary wciąż nie został sfinalizowany...

Gabriela Czernecka 17 sierpnia 2018 14:55

Angelina Jolie i Brad Pitt nieustannie walczą o prawa do opieki nad dziećmi. Ich walka z dnia dzień stała się bardzo medialna. Byli kochankowie sami podsycają skandal nieustannie udzielając wywiadów i opowiadając na łamach gazet o tym, jak wyglądało ich małżeństwo i z kim powinny zamieszkać dzieci. Ani jedno ani drugie się nie poddaje. Niedawno mówiono, że para próbuje dojść do porozumienia, ale według najnowszych doniesień Angelina wciąż nie daje za wygraną i za wszelką cenę stara się utrudnić rozwód.

Dzieci Angeliny Jolie mają utrudniony kontakt z dziećmi

Angelina Jolie od samego początku wnosiła o pełnię praw do opieki nad dziećmi. Podobnie zrobiła przed laty, gdy rozwodziła się z Billym Bobem Thorntonem. Pierwsze dziecko, Maddoxa adoptowała w Kambodży jeszcze, gdy była jego żoną, ale po rozstaniu z nim wywalczyła wyłączne prawo do opieki nad synem. Czyżby tym razem planowała podobnie? Wszystko na to wskazuje.

Swój wniosek o sądu argumentuje teraz tym, że Brad Pitt jest uzależniony od narkotyków i stosuje wobec dzieci przemoc. Na niekorzyść Angeliny sąd odrzucił ten dokument twierdząc, że ojciec odgrywa kluczową rolę w wychowywaniu dorosłych dzieci. Aktorka nie zamierza się jednak poddać. Jak donosi serwis TMZ, postanowiła zawalczyć o dzieci, oskarżając Brada o... niepłacenie alimentów. 

Jolie podobno postawiła wokół dzieci mur, którym doszczętnie chce odgrodzić się je od Bada i robi wszystko, by uniemożliwić mu kontakt z dziećmi. Mówi się, że zrobi wszystko, by zyskać nad nimi pełne prawo i nie kieruje nią niestety tylko i wyłącznie ich dobro: „Angelina wciąż ma sporo urazy do Brada i złości się na niego, zwłaszcza kiedy widzi, jak beztrosko układa mu się bez niej. Doprowadza ją do szału, że potrafi "kontrolować" swoje życie i mieć wpływ na dzieci ”, podawał niedawno Hollywood Life.

Prawnicy aktora już złożyli skargę, w której zawarli nie tylko to, że Angelina zabrania dzieciom kontaktu z ojcem, ale także dowód na to, że Brad wpłacił na konto byłej małżonki aż dziewięć milionów! 

Aktorka na swoją obronę ma jedynie to, że kwota miała mieć charakter... pożyczki. Wygląda na to, że rozwód pary wciąż odwlekany jest w czasie. Sądowa batalia pary trwa już dwa lata i nic nie wskazuje na to, że niebawem się zakończy... ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.