Księżna Kate, Angelina Jolie
Fot. East News (2)
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Angelina Jolie zwierzyła się księżnej Kate z osobistych przeżyć...

Wiedzieliście, że się przyjaźnią?!

Olga Figaszewska 26 lipca 2018 12:25
Księżna Kate, Angelina Jolie
Fot. East News (2)

O tej przyjaźni nie mówiło się zbyt wiele! I chociaż wydaje się, że są zupełnie z różnych światów, to ich relacja jest naprawdę wyjątkowa. Obie angażują się w pomoc charytatywną, posiadają ogromną wrażliwość i mierzą się z... trudami macierzyństwa. Księżna Kate i Angelina Jolie poznały się trzy lata temu. Podobno od tamtej pory utrzymują stały kontakt i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Zagraniczne media podkreślają, że księżna Kate była jedną z nielicznych osób, które pocieszały Angelinę po rozstaniu z mężem… Ostatnio aktorka znów pojawiła się w Londynie i jak donosi UW Weekly, nie mogła zrezygnować ze spotkania z przyjaciółką. Podobno gwiazda Hollywood opowiedziała księżnej o swoich miłosnych rozterkach i relacjach z Bradem Pittem. O czym  jeszcze rozmawiały?

Angelina Jolie przyjaźni się z księżną Kate?!

Nie widują się zbyt często, ale rozmowy przez telefon w pewnym stopniu im to rekompensują. Dlatego Angelina Jolie wykorzystała ostatnią wizytę w Londynie na spotkanie z księżną Kate. W czasie herbatki rozmawiały o życiu prywatnym, dzieciach i miłości. Podobno Angelina wciąż nie może poradzić sobie z bólem po rozstaniu z mężem.

„Otworzyła przed nią serce. Opowiedziała Kate o wszystkim, co przeszła w ciągu ostatnich lat, zwierzyła się, jak trudno jest być samotną mamą dla szóstki dzieci. Wspomniała o problemach z ustaleniem opieki nad dziećmi, a nawet wspomniała o tym, że brakuje jej czasem Brada”, zdradził informator jednego z amerykańskich tabloidów.

Przypomnijmy, że para rozstała się po dwunastu latach wspólnego życia! A decyzja o ich rozwodzie zelektryzowała fanów i media na całym świecie. Gwiazda wciąż dochodzi do siebie po serii wydarzeń, które doprowadziły do złożenia pozwu rozwodowego.

Podobno księżna Kate miała przekonywać Angelinę, by ta wróciła do Brada. Jej zdaniem, dla dobra dzieci para powinna dać sobie kolejną szansę i zapomnieć o przeszłości.

Wierzycie, że przyjaźnią się naprawdę? 

Księżna Kate powrót do formy
Fot. East News

Angelina Jolie
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.