Agnieszka Dygant ambasadorką Avon
Fot. materiały prasowe
O tym się mówi

Agnieszka Dygant po dwóch latach zdjęła aparat ortodontyczny! Zobacz efekty!

Jak wygląda teraz uśmiech aktorki?

Marta Cieplak 30 września 2021 11:30
Agnieszka Dygant ambasadorką Avon
Fot. materiały prasowe

W kwietniu 2019 Agnieszka Dygant zdecydowała się na założenie aparatu ortodontycznego. I to mimo tego, że fani przekonywali ją, że i tak miała świetny uśmiech i taka zmiana wcale nie była potrzebna. Od tego czasu aktorka bardzo rzadko pokazywała pełny uśmiech – raczej starała się nie eksponować aparatu. W dodatku pojawiły się opinie, że powiększyła sobie usta! Jak się okazuje był to optyczny efekt zabiegu u ortodonty: „Aparat wypchnął mi usta. Nie powiększyłam ich. Moja twarz się zmienia, bo jest inna żuchwa, cały rysunek ust i zębów. Nie mam żadnych nici czy innych bajerów. Twarz musi się ruszać, być plastyczna. Aktorzy nie mogą sobie na to pozwolić” - tłumaczyła wtedy. A jak wygląda dziś po zdjęciu aparatu? Mamy jej najnowsze zdjęcie.

ZOBACZ TAKŻE: Idealny uśmiech Małgorzaty Rozenek-Majdan, Hanny Lis i Agnieszki Woźniak Starak to zasługa... specjalistów!

Nowy uśmiech Agnieszki Dygant po zdjęciu aparatu

Po ponad dwóch latach od założenia aparatu, Agnieszka Dygant w końcu mogła go zdjąć po skończonym leczeniu. Gwiazda na Instagramie chwali się nowym uśmiechem! 

Ciągle człowiek by się gapił w lustro i oglądał te zęboszcza - napisała w komentarzach

Musimy przyznać, że jej zęby prezentują się teraz spektakularnie! Są idealnie proste i śnieżnobiałe - można by wręcz pomyśleć, że to licówki. A okazuje się, że wystarczył dobrze zamontowany i regulowany aparat!

Fani też nie mogą się nachwalić tego efektu:

Brawo za cały wysiłek i leczenie, piękne przepiękne zęby🙌❤️ 

Piękny uśmiech pięknej kobiety 🌹

Pięknie wyszło 👏 🤗 Jest się czym cieszyć 😍

Ślicznie Pani w tym nowym uśmiechu❤️

Nie wiemy, na jaką konkretnie metodę zdecydowała się Agnieszka Dygant. Może poza tym, że był to stały aparat, który wymagał regularnych wizyt i tzw. podkręcania w gabinecie ortodontycznym. Jeśli jednak wasza wada nie jest zbyt duża, lepiej zainteresujcie się leczeniem jak najszybciej. Im mniejszy kłopot, tym szybsze leczenie. W takiej sytuacji można także skorzystać z przezroczystych nakładek, które są praktycznie niewidoczne dla niewtajemniczonych!

Jak jednak widać na przykładzie Agnieszki Dygant aparat nie przeszkadza w pracy nawet aktorce, więc każdy da sobie z nim radę! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.