Sharon Stone figura
Fot. Getty Images
O tym się mówi

64-letnia Sharon Stone zaskoczyła fanów odważnym zdjęciem topless

Ależ ona ma figurę! „Bogini” piszą fani

Marta Cieplak 27 lipca 2022 15:30
Sharon Stone figura
Fot. Getty Images

Sharon Stone to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych aktorek Hollywood. A rola w filmie Nagi instynkt sprawił, że stała się też symbolem seksu. I mimo, że dziś ma już 64 lata, nadal zachwyca spektakularną sylwetką, o której marzą nawet o połowę młodsze kobiety. Gwiazda, która właśnie opublikowała zdjęcie topless znad basenu, pozując tylko w dole od bikini, wzbudziła nim niemałą sensację!

ZOBACZ TAKŻE: Zjawiskowa Sharon Stone powraca w najnowszej kampanii Dolce&Gabbana

Sharon Stone topless na wakacjach

Sharon Stone podczas premier filmowych i ważnych eventów chętnie pokazuje się w opinających ciało jak rękawiczkach sukniach lub kreacjach z wysokimi rozcięciami, które w zmysłowy sposób eksponują jej zgrabne nogi. Teraz jednak, gdy przez Stany, tak jak przez Europę, przechodzi fala upałów, aktorka większość czasu spędza w samym bikini, a dokładniej mówiąc w samym dole od kostiumu. I takie właśnie zdjęcie opublikowała na swoim Instagramie.

Wdzięcznie niedoskonała, napisała pod nim.

My jednak nie skupiamy się na drobnych niedoskonałościach, ale na tym, jak szczupłe ma nogi i brzuch. W tym wieku to naprawdę niezwykłe!

Fani Sharon Stone są zachwyceni jej fotografią i zasypali ją komplementami:

Bogini

Piękna jak zawsze

Ikona

Legenda

Podpisujemy się pod każdym z nich! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.