Sharon Stone figura
Fot. Getty Images
O tym się mówi

64-letnia Sharon Stone zaskoczyła fanów odważnym zdjęciem topless

Ależ ona ma figurę! „Bogini” piszą fani

Marta Cieplak 27 lipca 2022 15:30
Sharon Stone figura
Fot. Getty Images

Sharon Stone to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych aktorek Hollywood. A rola w filmie Nagi instynkt sprawił, że stała się też symbolem seksu. I mimo, że dziś ma już 64 lata, nadal zachwyca spektakularną sylwetką, o której marzą nawet o połowę młodsze kobiety. Gwiazda, która właśnie opublikowała zdjęcie topless znad basenu, pozując tylko w dole od bikini, wzbudziła nim niemałą sensację!

ZOBACZ TAKŻE: Zjawiskowa Sharon Stone powraca w najnowszej kampanii Dolce&Gabbana

Sharon Stone topless na wakacjach

Sharon Stone podczas premier filmowych i ważnych eventów chętnie pokazuje się w opinających ciało jak rękawiczkach sukniach lub kreacjach z wysokimi rozcięciami, które w zmysłowy sposób eksponują jej zgrabne nogi. Teraz jednak, gdy przez Stany, tak jak przez Europę, przechodzi fala upałów, aktorka większość czasu spędza w samym bikini, a dokładniej mówiąc w samym dole od kostiumu. I takie właśnie zdjęcie opublikowała na swoim Instagramie.

Wdzięcznie niedoskonała, napisała pod nim.

My jednak nie skupiamy się na drobnych niedoskonałościach, ale na tym, jak szczupłe ma nogi i brzuch. W tym wieku to naprawdę niezwykłe!

Fani Sharon Stone są zachwyceni jej fotografią i zasypali ją komplementami:

Bogini

Piękna jak zawsze

Ikona

Legenda

Podpisujemy się pod każdym z nich! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.