Beata Ścibakówna na wakacjach w Chorwacji
Fot. @beata_scibakowna_official
O tym się mówi

54-letnia Beata Ścibakówna zachwyca na zdjęciach z wakacji w kusym bikini

Takiego ciała mogą jej pozazdrościć o dekadę młodsze koleżanki. Jak ona to robi?

Marta Cieplak 5 września 2022 15:00
Beata Ścibakówna na wakacjach w Chorwacji
Fot. @beata_scibakowna_official

Beata Ścibakówna, prywatnie żona Jana Englerta, a zawodowo aktorka, którą można było oglądać ostatnio oglądać m.in. w serialu Na dobre i na złe, Diagnoza, Zawsze warto oraz filmie Dziewczyny z Dubaju, spędziła tegoroczne wakacje w upalnej Chorwacji. Jak zawsze wyjazd relacjonowała na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 40 tysięcy osób. I dzięki temu mogliśmy podziwiać jej niezwykłą sylwetkę. Jak ona to robi, że ma ciało trzydziestolatki? Oto jej sekret.

ZOBACZ TAKŻE: Jan Englert i Beata Ścibakówna spędzają wakacje oddzielnie? „Proszę nie szukać żadnej sensacji”

Beata Ścibakówna trening

Beata Ścibakowna swoją piękną figurę zawdzięcza nie tylko genom czy diecie, ale przede wszystkim uprawianiu sportu. Aktorka od lat regularnie gra w tenisa i ćwiczy. Od siedmiu lat regularnie trenuje z trenerem personalnym cztery razy w tygodniu! 

Przy ćwiczeniach siłowych, jakie wykonuję, wydobywają się endorfiny, które sprawiają, że człowiek jest radośniejszy. Sylwetka jest fajna. Przemiana materii i metabolizm są cudowne, mówiła w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

A jej trening wgląda naprawdę imponująco: robi pompki, deski, skoki, skręty, podciągnięcia na drążkach. I to w szybkim tempie, więc kondycję musi mieć doskonałą. Zresztą sami zobaczcie:

Można też zauważyć, że aktorka lubi ten wysiłek i taką formę spędzania czasu. „Spotykam różnych wspaniałych ludzi. Mam nawet taką grupę fitnessową dziewczyn. Razem spędzamy czas, nie tylko na siłowni. To ma naprawdę bardzo wiele różnych znaczeń” dodała w rozmowie z DDTVN. 

Jedną z jej koleżanek od treningów jest Agnieszka Dygant, z którą często ćwiczy. Także podczas corocznych urlopów w Hotelu Bryza w Juracie.

ZOBACZ TAKŻE: Beata Ścibakówna i Jan Englert – bohaterowie naszej pierwszej okładki 25 lat później!

Beata Ścibakówna w bikini w Chorwacji

Po wypoczynku w Hotelu Bryza w Juracie, Beata Ścibakówna wyjechała na wakacje z mężem do Chorwacji. Jak sama napisała, był to pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz. Małżeństwo zachwyciło się krajem położonym nad Morzem Adriatyckim, a w szczególności Dubrovnikiem. 

Para dużo czasu spędzała także nad wodą - na plażach i na łodzi. Dzięki temu możemy podziwiać zdjęcia 54-letniej aktorki w bikini. Wygląda na nich fantastycznie! Beata Ścibakówna ma piękną, ale wysportowaną sylwetkę, która aż prosi się o odsłanianie. 

Chciałybyście tak wyglądać po 50.? My na pewno! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?