Jan Englert, Beata Ścibakówna, Viva! 6/2022
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Jan Englert i Beata Ścibakówna spędzają wakacje oddzielnie? „Proszę nie szukać żadnej sensacji”

Ich słowa rozwiewają wszelkie wątpliwości

Olga Figaszewska 26 lipca 2022 07:48
Jan Englert, Beata Ścibakówna, Viva! 6/2022
Fot. Robert Wolański

Beata Ścibakówna i Jan Englert tworzą zgrany duet w życiu prywatnym i zawodowym od 27 lat. Małżonkowie spędzają ze sobą każdą wolna chwilę. Tym razem było inaczej. Kiedy aktorka od kilku tygodni przebywała w Peru, Jan Englert został w Polsce i wypoczywał nad morzem. Co skłoniło ich do podjęcia takiej decyzji? Niektórzy zaczynali już plotkować o kryzysie w ich związku. Słowa pary rozwiewają wszelkie wątpliwości!  

Dlaczego Jan Englert nie wyjechał do Peru z ukochaną? 

Czyżby wakacyjne plany aktorskiej pary uległy zmianie? Do tej pory Jan Englert i jego ukochana wypoczywali nad polskim morzem w malowniczej Juracie. Tymczasem Beata Ścibakówna od kilku tygodni dzieliła się z fanami fotografiami wykonanymi w Peru. Gwiazda zachwycała na  kolejnych zdjęciach, a na jej Instagramie możemy podziwiać kadry z Limy, Machu Picchu czy La Paz. To była niezwykła, egzotyczna wyprawa i wspaniała przygoda, o której marzyła od dawna.

„Tak! To była wspaniała wyprawa. Niektórzy mówią: podróż życia🏔Góry, ocean, jeziora, rzeki, pustynie, początek Amazonii🌎. Przestrzeń, energia, moc przyrody i kultury💟Andyjskie, Inkaskie i hiszpańskie zabytki❗️Nie było łatwo…Codziennie w innym miejscu, na walizkach. Wyjazdy w środku nocy. Zmagania z chorobą wysokościową. Ale Peru jest tego warte♥", napisała aktorka.

Zobacz też: Miłość drugiej żony dodawała mu sił w walce z rakiem… Oto historia Wojciecha i Joanny Wysockich

Jan Englert i Beata Ścibakówna na wakacjach w Juracie

Fani zastanawiali się, dlaczego Jan Englert nie wyjechał z żoną. Niektórzy zaczynali mówić o kryzysie w ich małżeństwie. Te plotki zostały szybko uciszone! Dyrektor Teatru Narodowego wyznał, że ze względu na swój wiek postanowił zostać w kraju.

„Jestem już w takim wieku, że na kilka tysięcy metrów wejść już się nie da. Proszę więc tu nie szukać żadnej sensacji”, wyjaśniał w rozmowie z Faktem. I podkreślał, że chociaż jest osobą, dla której aktywność fizyczna jest bardzo ważna, to: „Bieganie to nie to samo, co wchodzenie na wysokość. Biegać mogę do upadłego, ale włazić na drabinę mi ciężko”.

Jan Englert nie ukrywa, że ukochana znalazła świetną ofertę wyjazdu i dlatego postanowiła spełnić swoje marzenie. „Spełniła swoje marzenie, bo zawsze chciała zobaczyć Machu Picchu. Ja się z tego bardzo cieszę”, dodawał w Fakcie.

W poniedziałek Beata Ścibakówna podzieliła się z fanami kolejną cudowną fotografią. Tym razem została ona wykonana w Juracie! Fani gwiazdorskiej pary mogą być spokojni. Aktorka dołączyła do ukochanego męża, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy. „Peruwiański kapelusz w Juracie? Najchętniej”, podkreśliła.

Życzymy wspaniałego wypoczynku!  

Sprawdź też: Michel Moran pokazał czułe zdjęcie z żoną. Romantyczny kadr poruszył fanów!

Jan Englert, Beata Ścibakówna, Viva! 6/2022
Fot. Robert Wolański

Jan Englert, Beata Ścibakówna, Viva! 6/2022

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?