wideo

Wyjątkowa wystawa „Kobiety w oczach Lilou”! Polskie gwiazdy pokazują nowe oblicze…

Te zdjęcia są fenomenalne! Kto jest ich autorem?

Redakcja VIVA! 28 września 2020 18:42

„Kobiety w oczach Lilou” to unikatowy projekt charytatywny, w którym 49 niezwykłych kobiet zgodziło się zapozować do czarno-białych portretów w biżuterii Lilou. Autorem zdjęć jest Mateusz Motyczyński, pasjonat fotografii, od wielu lat dyrektor generalny firmy Lilou. Całkowity dochód ze sprzedaży portretów zostanie przekazany Stowarzyszeniu Piękne Anioły, które twórczyni i właścicielka Lilou, Magdalena Mousson-Lestang, wspiera od jego powstania. Pomocą zostaną objęte dzieci mieszkające w placówce opiekuńczo-wychowawczej w Łodzi, a środki posłużą między innymi do remontu sanitariatów oraz do wyposażenia dziecięcych pokoi.

Wystawa „Kobiety w oczach Lilou”

Wystawę możecie zobaczyć od 28 września do 3 października we flagowym butiku Lilou przy ulicy Mokotowskiej 63 w Warszawie w godzinach 11- 19. Podczas wystawy można również zakupić bransoletki ze Skrzydłem Miłości, z których dochód przeznaczony jest na działalność Stowarzyszenia Piękne Anioły. Same zdjęcia z wystawy będzie można zakupić od 28 września.

Jakie gwiazdy wystąpiły przed obiektywem Motyczyńskiego? Doda, Lara Gessler, Katarzyna Glinka, Edyta Herbuś, Paulina Holtz, Anna Jagodzińska, Anna Kalczyńska-Maciejowska, Julia Kamińska, Magdalena Mousson-Lestang, Anna Puślecka, Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska, Marzena Rogalska to tylko niektóre z 49 nazwisk!
 

Magdalena Mousson-Lestang

lilou-wystawa-zdjec-mateusz-motyczynski-gwiazdy-5
Fot. Mateusz Motyczyński

Agnieszka Radwańska

lilou-wystawa-zdjec-mateusz-motyczynski-gwiazdy-agnieszka-radwanska-2
Fot. Mateusz Motyczyński

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.