wideo

Wyjątkowa wystawa „Kobiety w oczach Lilou”! Polskie gwiazdy pokazują nowe oblicze…

Te zdjęcia są fenomenalne! Kto jest ich autorem?

Redakcja VIVA! 28 września 2020 18:42

„Kobiety w oczach Lilou” to unikatowy projekt charytatywny, w którym 49 niezwykłych kobiet zgodziło się zapozować do czarno-białych portretów w biżuterii Lilou. Autorem zdjęć jest Mateusz Motyczyński, pasjonat fotografii, od wielu lat dyrektor generalny firmy Lilou. Całkowity dochód ze sprzedaży portretów zostanie przekazany Stowarzyszeniu Piękne Anioły, które twórczyni i właścicielka Lilou, Magdalena Mousson-Lestang, wspiera od jego powstania. Pomocą zostaną objęte dzieci mieszkające w placówce opiekuńczo-wychowawczej w Łodzi, a środki posłużą między innymi do remontu sanitariatów oraz do wyposażenia dziecięcych pokoi.

Wystawa „Kobiety w oczach Lilou”

Wystawę możecie zobaczyć od 28 września do 3 października we flagowym butiku Lilou przy ulicy Mokotowskiej 63 w Warszawie w godzinach 11- 19. Podczas wystawy można również zakupić bransoletki ze Skrzydłem Miłości, z których dochód przeznaczony jest na działalność Stowarzyszenia Piękne Anioły. Same zdjęcia z wystawy będzie można zakupić od 28 września.

Jakie gwiazdy wystąpiły przed obiektywem Motyczyńskiego? Doda, Lara Gessler, Katarzyna Glinka, Edyta Herbuś, Paulina Holtz, Anna Jagodzińska, Anna Kalczyńska-Maciejowska, Julia Kamińska, Magdalena Mousson-Lestang, Anna Puślecka, Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska, Marzena Rogalska to tylko niektóre z 49 nazwisk!
 

Magdalena Mousson-Lestang

lilou-wystawa-zdjec-mateusz-motyczynski-gwiazdy-5
Fot. Mateusz Motyczyński

Agnieszka Radwańska

lilou-wystawa-zdjec-mateusz-motyczynski-gwiazdy-agnieszka-radwanska-2
Fot. Mateusz Motyczyński

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.