Instax
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Jeszcze więcej radości z instax!

Odkryj instax mini, który zachwyca designem i funkcjonalnością.

Artykuł sponsorowany 19 maja 2021 15:47
Instax
Fot. Mat.prasowe

Najpopularniejszy na świecie aparat natychmiastowy powraca! Nowy model podstawowego instaxa mini oraz filmy z intrygującymi wzorami na ramkach to wyjątkowa propozycja od japońskiej firmy FUJIFILM. Teraz upragnione spotkania z przyjaciółmi, na które cierpliwie czekaliśmy od miesięcy, możemy utrwalić na marmurkowym papierze. Błyskawicznie i bez wysiłku, bo instax mini jest bajecznie prosty w obsłudze.

Instax mini 11 – nowe funkcje

Szybkie zdjęcia z instax pewnie już stoją na twoim biurku albo wiszą na lodówce – w końcu te japońskie aparaty mają już ponad 20 lat. FUJIFILM jednak nie spoczywa na laurach i cały czas dba, by kolejne modele były coraz bardziej funkcjonalne. Jedenastka zaskoczy nawet wiernych instaxowiczów!

Instax
Fot. Mat.prasowe

Po pierwsze – teraz instax wygląda lepiej i lepiej leży w dłoni. Opływowe kształty korpusu zostały pomyślane dla maksymalnej wygody fotografującego. W instax 11 użyto innych materiałów wokół obiektywu niż w reszcie korpusu. Dzięki temu aparat stał się cieńszy i lżejszy.

Nowością jest autoekspozycja. Podobnie jak w aparatach cyfrowych, naciskamy spust migawki do połowy, a instax robi swoje: automatycznie wykrywa poziom światła i dostosowuje parametry. Dzięki temu twoje zdjęcia zyskują lepiej doświetlone tło. Koniec z ciemnymi fotkami z klubu, gdzie widoczny był tylko bohater zdjęcia, a tło zanikało w ciemnościach!

Instax
Fot. Mat.prasowe

Jedenastka jest też lepiej przygotowana do robienia selfie. Oprócz minilusterka, instax ma teraz specjalny tryb. Aby aktywować funkcję selfie, wystarczy wysunąć krawędź obiektywu. Dzięki nowej funkcjonalności możesz liczyć nie tylko na lepsze portrety z ręki, ale także na dokładność podobną do trybu makro. Funkcja selfie idealnie nadaje się do ujęć z bliska, z 30-50 cm.

Łatwa personalizacja

Aparat instax mini 11 dostępny jest w pięciu modnych kolorach (róż, błękit, grafit, biel i fiolet). W opakowaniu znajdziesz dodatkowo nakładki na spust migawki (o diamentowym szlifie albo święcącą w ciemności), które pozwolą na personalizację i łatwiejszy dostęp do przycisku.

Instax
Fot. Mat.prasowe

Pamiętaj też, że instax daje szerokie pole do personalizacji twoich zdjęć. Oprócz klasycznych filmów, linia Deco oferuje kolorowe monochromy i intrygujące wzory. Tegoroczną nowością są wspomniane marmurki –  dla modelu mini przeznaczony jest „BŁĘKITNY MARMUR”, a dla większych instaxów – „BIAŁY MARMUR” w formacie kwadratu.

Materiał powstał z udziałem marki instax

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…