Masz szansę, by pochwalić się światu swoim talentem i wygrać smartfon P smart Pro!

Artykuł sponsorowany 17 lutego 2020 13:11

Uwielbiasz robić zdjęcia? Jesteś prawdziwą pasjonatką fotografii i mistrzynią w uchycaniu wyjątkowych chwil? Pokaż swój talent i wygraj atrakcyjne nagrody!

Nowe oblicze fotografii mobilnej

Ku uciesze wielu fotografów-amatorów, obecnie większość smartfonów wyposażona jest w nawet kilka potężnych obiektywów, a ich praca wspomagana jest przez specjalny tryby fotograficzne i sztuczną inteligencję. Dzięki temu, wykonane nimi ujęcia niczym nie odbiegają od tych, stworzonych za pomocą profesjonalnego sprzętu. 

Coraz częściej, nawet zawodowi fotografowie przyznają, że zamiast ciężkich, tradycyjnych lustrzanek mają przy sobie tylko telefony, których nowoczesne funkcjonalności i coraz bardziej zaawansowane technologicznie aparaty umożliwiają im uchwycenie idealnych kadrów. Co ciekawe, wbrew temu, co może się wydawać, smartfonem sfotografujemy już nie tylko zapierające dech w piersiach panoramy, ale także detale w taki sposób, że trudno będzie ocenić, jakim sprzętem zrobiono zdjęcie.

Jeśli więc także stawiasz na fotografię mobilną i pragniesz, aby twoje zdjęcia ujrzały światło dzienne - weź udział w konkursie!

KONKURS Viva! x Huawei

Wraz z marką Huawei organizujemy konkurs, w którym wyłonimy prawdziwych mistrzów amatorskiej fotografii mobilnej. Autorzy dwóch najlepszych zdjęć otrzymają smartfona Huawei P smart Pro, wyposażonego w 3 obiektywy, wspierane przez sztuczna inteligencję, w tym 48 MP obiektyw główny. Z pomocą P smart Pro uchwycisz ostre i wyraźne obrazy w idealnie nasyconych kolorach, a dzięki trybowi nocnemu wykonasz jasne, nieporuszone zdjęcia nawet przy bardzo słabym świetle.

Aby zgłosić się do konkursu musisz odpowiedzieć na pytanie nawiązujące do wybranej kategorii - selfie, food, portret rodzinny lub plener oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. W naszej galerii znajdziesz wskazówki i inspiracje, jak wykonać świetne kadry oraz przykładowe zdjęcia wykonane przez naszą redakcję za pomocą smartfona Huawei P smart Pro. Do dzieła!

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Wybierz odpowiednią kategorię - selfie, food, portret rodzinny lub plener.

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy:

Odpowiedz na pytanie: Co najbardziej inspiruje cię w fotografii mobilnej?
Zdradź nam swoje sprawdzone sposoby na doskonałe ujęcie w wybranej przez siebie kategorii i napisz, dlaczego Huawei P smart Pro powinien trafić w twoje ręce.

KONKURS ZAKOŃCZONY!
Lista laureatów:

Agnieszka A., Lublin
Karolina K., Suszec

Artykuł powstał z udziałem marki Huawei.

1/4
sesja Huawei
Copyright @Archiwum prywatne
1/4

Metropolia czy rustykalna wieś? Otoczenie, które cię otacza to doskonała inspiracja do tworzenia zdjęć. Ważna jest kreatywność i otwarte oczy! Na świecie jest tyle pięknych miejsc. Odpowiedni smartfon może stać się towarzyszem podróży i kompanem do rozwijania pasji!

2/4
sesja Huawei
Copyright @Archiwum prywatne
2/4

Uwielbiasz selfi? To trend, który chyba nigdy się nie znudzi.  Nie zapominaj o odpowiednim oświetleniu i dobrym smartfonie, który ułatwi ci zrobienie zdjęcia. Po wykonaniu fotografii zastosuj filtr, by nadać jej artystycznego smaczku! 

3/4
sesja Huawei
Copyright @Archiwum prywatne
3/4

Zdjęcia jedzenia wykonuj z góry. Dobrze, jeśli stół będzie oświetlony, tak by cień twoich dłoni nie pojawił się na fotce. Myślisz, że to trudne? Z odpowiednim smartfonem nie musi tak być! Następnie podkreśl kolory i... jesteś gotowa na podbój Instagrama!

4/4
sesja Huawei
Copyright @Archiwum prywatne
4/4

Sposób na perfekcyjne rodzinne zdjęcie? Starajcie się nie pozować! Takie fotografie są strasznie nudne i niosą ze sobą niewiele emocji. A przecież zdjęcia familijne powinny wyrażać ciepło i więź. Zrób je w plenerze lub w domowym zaciszu, gdzie czujecie się najbezpieczniej!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.