konkurs wedla
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
STYL ŻYCIA

Wedel organizuje konkurs, w który możecie wygrać profesjonalną sesję zdjęciową!

Co trzeba zrobić?

Gabriela Łaskowska 5 lutego 2019 11:17
konkurs wedla
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Wedel, to największa czekoladowa marka w Polsce, która od prawie 170 lat przynosi konsumentom wiele radości i pysznego smaku najlepszych czekolad. Teraz macie okazję wziąć udział w wyjątkowym konkursie organizowanym przez Wedla. Zobaczcie na czym polega!

Trzy odsłony kobiecości

Według Wedla kobiecość ma trzy odsłony - silną, energiczną oraz intrygującą. Na ich podstawie stworzono nowe smaki czekolad, które mają odzwierciedlać te osobowości. Do wyboru macie silną czekoladę gorzką 80%, energiczny wariant Cząstki pomarańczowe oraz intrygujące Orzechy laskowe i słony karmel. Nowa linia czekolad powstała właśnie dla kobiet i z myślą o nich. Ważną częścią kampanii reklamowej Wedla jest instagramowy konkurs Oblicza kobiecości

Jesteś silna, energiczna czy intrygująca? A może zmieniasz swoje oblicze w zależności od roli w którą się wcielasz? Nieważne jaka, zawsze jesteś najlepszą wersją siebie - mówi E. Wedel w nowej kampanii Czekolad Premium.

Konkurs Wedla

Od 1 do 10 lutego Wedel organizuje konkurs do konsumentek, w którym nagrodą jest udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej z Omeną Mensah. Sesja odbędzie się 15 lutego w Warszawie, a jej efekty zostaną opublikowane w magazynie Viva!, dostępnym na rynku od 7 marca, czyli dzień przed Dniem Kobiet.

Każda kobieta zmienną jest… i bardzo dobrze! Cenię w kobietach różnorodność, uwielbiam ich umiejętność zmieniania się w zależności od okazji, humoru, czy swojego kaprysu, cieszę się, że nie pozwalamy sobie na zaszufladkowanie. Kampania E. Wedel to hołd dla kobiet, poza tym marka jest partnerem strategicznym spektaklu "Czarno to widzę”, którego premierę planujemy w listopadzie 2019 roku i który będzie wspierał budowę naszej szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie, dlatego z przyjemnością zaangażowałam się w tę inicjatywę – mówi Omenaa Mensah, Prezeska Omenaa Foundation.

Co trzeba zrobić?

Jakie są zasady konkursu? Najpierw musisz wybrać jedno z oblicz kobiecości Wedla: silna, energiczna lub intrygująca. Następnie zinterpretuj je na własny sposób i przedstaw na zdjęciu poprzez stylizację, makijaż itd. Zdjęcie opublikuj na swoim profilu instagramowym, a w opisie napisz dlaczego dokonałaś akurat takiego wyboru. Nie zapomnij o dodaniu odpowiednich hashtagów - #wedel i #obliczakobiecości oraz otagowaniu @e.wedel. 

Konkurs trwa od 1 do 10 lutego 2019 r. Wyniki konkursu, ogłosi Omenaa Mensah na swoim profilu 11 lutego  na swoim Instagramie (https://www.instagram.com/omenaamensah/?hl=pl). Sesja zdjęciowa odbędzie się 15 lutego 2019 r. i zostanie opublikowana w numerze 5/2019 magazynu Viva!, który ukaże się dzień przed Dniem Kobiet. Za obiektywem stanie Marta Wojtal, fotografka gwiazd. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: https://bit.ly/2MZoibG, w razie pytań prosimy o kontakt pod adresem wedel@walk.pl. 

Powodzenia!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.