Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Wygraj pobyt w Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness i wyjedź na wymarzony urlop!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 14 sierpnia 2017 14:30
Fot. Materiały prasowe

Już od 15 sierpnia do 3 września 2017 Stadnina Koni Ciekocinko – jedna z najpiękniejszych zabytkowych stadnin koni w kraju – zmienia swoją funkcję i staje się gospodarzem niesamowitego, sportowego wydarzenia, Baltica Equestrian Tour. Te Międzynarodowe Zawody Jeździeckie rozwijają się z każdą kolejną edycją i nie mają sobie równych w całej Polsce.

Polecamy też: Luksus na falach czyli… sieć hoteli Ritz-Carlton buduje jachty dla najbardziej wymagających!

Po raz pierwszy zawody odbyły się w 2014 roku i od razu wyraźnie zaznaczyły swoją obecność na rynku, w Polsce wyznaczając nowe standardy w organizacji tego typu imprez sportowych, a w Europie bez kompleksów torując sobie drogę na szczyt rankingów jeździeckich wydarzeń, w których warto wystartować. Świadczy o tym imponująca liczba powiewających flag reprezentująca ilość krajów – w 2016 roku było ich aż 36 z całego świata, wiosną 2017 roku ten wynik udało się powtórzyć. Oczywiście pula nagród ma tu niebagatelne znaczenie i podczas najbliższej edycji wyniesie 1.260.000 PLN.

Nie można nie wspomnieć o samej lokalizacji zawodów, gdyż gospodarzem Baltica Equestrian Summer Tour jest nie tylko Stadnina Koni Ciekocinko, ale również butikowy, pięciogwiazdkowy hotel Pałac Ciekocinko Resort & Wellness.  Luksusowy standard obiektu dotyczy nie tylko samego hotelu, ale również dwóch hotelowych restauracji, wysoko ocenionych przez międzynarodowy przewodnik kulinarny Gault & Millau. „1906 Restaurant” oraz „Luneta & Lorneta Bistro Club”, zlokalizowane bezpośrednio na terenie obiektu i zawodów, dają gościom i uczestnikom, niepowtarzalną okazję do przeżycia doznań kulinarnych najwyższej próby. Na miejscu znajduje się również pałacowa piwniczka z winami, w której zgromadzono wiele cennych gatunków i roczników win, whisky, koniaków i destylatów z całego świata.

W pobliżu znajduje się również Riders Club (ulokowany w namiocie G. H. Mumm Champagne, którego absolutną nowością jest restauracja z widokiem na najważniejsze wydarzenia Baltici), sezonowe Bistro Fish & More oraz Fan Zone, gdzie na leżakach, w cieniu parasoli można obserwować sportowe zmagania na parkurach lub telebimach.

Fot. Materiały prasowe

Polecamy też: Oto pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Hawanie! Ile trzeba będzie w nim zapłacić za noc...

Nie należy zapominać, że Ciekocinko pozostaje kurortem nadmorskim, oddalonym o niespełna 4 kilometry od pięknych, piaszczystych plaż. W szczycie letniego sezonu, nie tylko uczestnicy, ale również goście i widzowie zawodów, z całą przyjemnością będą mogli relaksować się na jednych z najpiękniejszych plaż Pomorza i co szczególnie cenne – wciąż nie przeludnionych.

Podczas każdej edycji Baltici w Ciekocinku goszczą również artyści, zarówno muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej. Począwszy od rodzimego laureata Grammy, Włodzimierza Pawlika, pianisty jazzowego Wojciecha Majewskiego czy gwiazd sceny tanecznej, jak Nick Sinckler czy MC Jacob A, po dj’skie sety twórców muzyki klubowej. Można więc śmiało trawestować slogan reklamowy – Your Baltica Never Sleeps.  Podczas tegorocznej edycji ponownie zaśpiewa dla uczestników Baltici m. in. najlepszy polski MC Jacob A. Chcesz się tam znaleźć? Nic prostszego!

KONKURS Wygraj podwójne zaproszenie na pobyt w Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness. Napisz jak wyglądałby Twój wymarzony urlop. Swoją odpowiedź prześlij na adres konkurs@viva.pl do 27.08 do godz. 23:59.

Regulamin konkursu - www.regulaminy.edipresse.pl
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.