Zakochaj się w zimie 2020!

Gabriela Łaskowska 20 stycznia 2019 12:02

Zima 2020 bardziej przypomina klimatem późną jesień. Śnieg stał się mistycznym zjawiskiem, w którego istnienie Polacy powoli zaczynają wątpić. Na szczęście są miejsca na świecie, gdzie zima nadal jest obecna.  Ziemia pokryta puszystym śniegiem, drzewa otulone białymi płatkami i padające na to wszystko jasne promienie słońca… musicie przyznać, że takie widoki zapierają dech w piersiach! Dla tych wrażeń warto zapomnieć na chwilę o codziennych zmartwieniach i wyruszyć w zimową podróż. Destynacji jest wiele!

Zobaczcie instagramowe zdjęcia śnieżnych krain, które wyglądają jak z bajki. Dzięki nim na pewno pokochasz zimę 2020 oraz zyskasz inspirację na zimowe wakacje marzeń!   

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.