Zakochaj się w zimie 2020!

Gabriela Łaskowska 20 stycznia 2019 12:02

Zima 2020 bardziej przypomina klimatem późną jesień. Śnieg stał się mistycznym zjawiskiem, w którego istnienie Polacy powoli zaczynają wątpić. Na szczęście są miejsca na świecie, gdzie zima nadal jest obecna.  Ziemia pokryta puszystym śniegiem, drzewa otulone białymi płatkami i padające na to wszystko jasne promienie słońca… musicie przyznać, że takie widoki zapierają dech w piersiach! Dla tych wrażeń warto zapomnieć na chwilę o codziennych zmartwieniach i wyruszyć w zimową podróż. Destynacji jest wiele!

Zobaczcie instagramowe zdjęcia śnieżnych krain, które wyglądają jak z bajki. Dzięki nim na pewno pokochasz zimę 2020 oraz zyskasz inspirację na zimowe wakacje marzeń!   

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.