Ikea x Virgil Alboh
Fot. materiały prasowe
DESIGN

Ikea x Virgil Abloh! Co wiemy o szczegółach współpracy?

Kolekcja jest naprawdę wyjątkowa!

Marta Roszewska 17 czerwca 2018 08:00
Ikea x Virgil Alboh
Fot. materiały prasowe

Dla niektórych świat mody to nie wszystko. Virgil Abloh choć ubrał już wszystkich milleniasów w swoje ciuchy, teraz chce urządzić ich mieszkania. O początkach jego współpracy ze szwedzką marką IKEA wiedzieliśmy już od roku. Jednak do tej pory pojawiały się jedynie informacje o odświeżonych modelu słynnej torby Frakta. 

W kolekcji Virgila z IKEĄ możemy spodziewać się przede wszystkim wyjątkowości - uważamy, że podjęcie współpracy z taką osobą pozwoli mainstearmowej marce wyjść poza ramy standardu. W planach jest, by kolekcja trafiła do sprzedaży w połowie tego roku i pozostała na rynku przez dwa lata. Uda się? My obstawiamy szybki sold out. Przejdźmy do szczegółów. W kolekcji pojawią się dywany, których ceny zaczynać się będą od 50 euro. Będą także krzesła, stoliki oraz poduszki. Kto z Was będzie polować na projekty Virgila? 

Virgil Abloh x IKEA
Fot. Instagram
Virgil Abloh x IKEA
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…