Ikea x Virgil Alboh
Fot. materiały prasowe
DESIGN

Ikea x Virgil Abloh! Co wiemy o szczegółach współpracy?

Kolekcja jest naprawdę wyjątkowa!

Marta Roszewska 17 czerwca 2018 08:00
Ikea x Virgil Alboh
Fot. materiały prasowe

Dla niektórych świat mody to nie wszystko. Virgil Abloh choć ubrał już wszystkich milleniasów w swoje ciuchy, teraz chce urządzić ich mieszkania. O początkach jego współpracy ze szwedzką marką IKEA wiedzieliśmy już od roku. Jednak do tej pory pojawiały się jedynie informacje o odświeżonych modelu słynnej torby Frakta. 

W kolekcji Virgila z IKEĄ możemy spodziewać się przede wszystkim wyjątkowości - uważamy, że podjęcie współpracy z taką osobą pozwoli mainstearmowej marce wyjść poza ramy standardu. W planach jest, by kolekcja trafiła do sprzedaży w połowie tego roku i pozostała na rynku przez dwa lata. Uda się? My obstawiamy szybki sold out. Przejdźmy do szczegółów. W kolekcji pojawią się dywany, których ceny zaczynać się będą od 50 euro. Będą także krzesła, stoliki oraz poduszki. Kto z Was będzie polować na projekty Virgila? 

Virgil Abloh x IKEA
Fot. Instagram
Virgil Abloh x IKEA
Fot. Instagram

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.