Ikea x Virgil Alboh
Fot. materiały prasowe
DESIGN

Ikea x Virgil Abloh! Co wiemy o szczegółach współpracy?

Kolekcja jest naprawdę wyjątkowa!

Marta Roszewska 17 czerwca 2018 08:00
Ikea x Virgil Alboh
Fot. materiały prasowe

Dla niektórych świat mody to nie wszystko. Virgil Abloh choć ubrał już wszystkich milleniasów w swoje ciuchy, teraz chce urządzić ich mieszkania. O początkach jego współpracy ze szwedzką marką IKEA wiedzieliśmy już od roku. Jednak do tej pory pojawiały się jedynie informacje o odświeżonych modelu słynnej torby Frakta. 

W kolekcji Virgila z IKEĄ możemy spodziewać się przede wszystkim wyjątkowości - uważamy, że podjęcie współpracy z taką osobą pozwoli mainstearmowej marce wyjść poza ramy standardu. W planach jest, by kolekcja trafiła do sprzedaży w połowie tego roku i pozostała na rynku przez dwa lata. Uda się? My obstawiamy szybki sold out. Przejdźmy do szczegółów. W kolekcji pojawią się dywany, których ceny zaczynać się będą od 50 euro. Będą także krzesła, stoliki oraz poduszki. Kto z Was będzie polować na projekty Virgila? 

Virgil Abloh x IKEA
Fot. Instagram
Virgil Abloh x IKEA
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.