Ikea x Virgil Alboh
Fot. materiały prasowe
DESIGN

Ikea x Virgil Abloh! Co wiemy o szczegółach współpracy?

Kolekcja jest naprawdę wyjątkowa!

Marta Roszewska 17 czerwca 2018 08:00
Ikea x Virgil Alboh
Fot. materiały prasowe

Dla niektórych świat mody to nie wszystko. Virgil Abloh choć ubrał już wszystkich milleniasów w swoje ciuchy, teraz chce urządzić ich mieszkania. O początkach jego współpracy ze szwedzką marką IKEA wiedzieliśmy już od roku. Jednak do tej pory pojawiały się jedynie informacje o odświeżonych modelu słynnej torby Frakta. 

W kolekcji Virgila z IKEĄ możemy spodziewać się przede wszystkim wyjątkowości - uważamy, że podjęcie współpracy z taką osobą pozwoli mainstearmowej marce wyjść poza ramy standardu. W planach jest, by kolekcja trafiła do sprzedaży w połowie tego roku i pozostała na rynku przez dwa lata. Uda się? My obstawiamy szybki sold out. Przejdźmy do szczegółów. W kolekcji pojawią się dywany, których ceny zaczynać się będą od 50 euro. Będą także krzesła, stoliki oraz poduszki. Kto z Was będzie polować na projekty Virgila? 

Virgil Abloh x IKEA
Fot. Instagram
Virgil Abloh x IKEA
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?