horoskop lew 2022
Fot. adobe.stock.com
Horoskop

Tygodniowy horoskop „VIVY!” od 21 lipca 2022 - co szykują gwiazdy dla twojego znaku zodiaku?

Co Cię czeka między 21 lipca a 4 sierpnia?

Redakcja VIVA! 21 lipca 2022 14:30
horoskop lew 2022
Fot. adobe.stock.com

Przed nami druga część wakacji 2022. Co gwiazdy mają dla nas w planach na ten czas? Oto tygodniowy horoskop „VIVY!” na najbliższe dwa tygodnie – od 21 lipca do 4 sierpnia. Możesz znajdziesz w nim odpowiedzi na pytania, dotyczące przyszłości?

ZOBACZ TAKŻE: Kalendarz księżycowy na 2022 rok. Kiedy wypadają poszczególne fazy Księżyca?

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  21 lipca do 4 sierpnia 2022

LEW (23.07-22.08)

Będziesz podatna nie tylko na zwariowane pomysły, ale i nierozsądne działania, co może wpędzić cię w kłopoty. Nie przejmuj się jednak, bo wyjdziesz z nich bez szwanku. Najważniejsze – nie podejmuj żadnych decyzji finansowych, bo w tym przypadku konsekwencje braku rozwagi mogą być wyjątkowo nieprzyjemne. Korzystaj z życia, ciesz się czasem z najbliższymi i… miłosnymi uniesieniami.

PANNA (23.08-22.09)

Nie będziesz narzekać na to, co dzieje się obecnie w twoim życiu. Sprawy zawodowe będą się układać, kariera nabierze tempa, a ty poczujesz się bezpiecznie w miejscu, w którym teraz jesteś. Największe emocje czekają cię… w miłości! Romantyczne niespodzianki, czułe wyznania… Miej oczy szeroko otwarte, aby nie stracić czegoś (lub kogoś), na czym ci naprawdę zależy.

WAGA (23.09-22.10)

Planety przepowiadają pracowity czas. Niewykluczone, że będziesz zmuszona do pewnej analizy swoich osiągnięć. Czy nie powinnaś zmienić pracy? Lub ścieżki rozwoju? To dobry moment na odpowiedź na takie pytania. Możesz być pewna, że każda decyzja, którą podejmiesz w sprawach zawodowych, przyniesie oczekiwany zysk. Wykaż się jednak cierpliwością.

SKORPION (23.10-21.11)

Nie przeceniaj swoich możliwości. Nawet jeśli wydaje ci się, że powinnaś zaryzykować, przemyśl to jeszcze raz. Nie wszystko się uda, a popełnione błędy będą miały wpływ na twoją przyszłość. Dlatego – rozwaga, rozwaga i jeszcze raz rozwaga. Zamiast na wyzwaniach, lepiej skoncentruj się na komunikacji z najbliższymi. Ich wsparcie będzie teraz niezbędne…

STRZELEC (22.11-21.12)

Zanim zaangażujesz się w coś nowego, powinnaś zakończyć stare sprawy. Zaniedbanie może być nieprzewidywalne w skutkach. I chociaż wszystko rozwiąże się na twoją korzyść, nie narażaj się na dodatkowy stres. Przejmij inicjatywę, a udowodnisz, jak ogromne umiejętności posiadasz. W najbliższym czasie warto też zadbać o samopoczucie. Nie tylko praca powinna mieć znaczenie.

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Jak przewiduje horoskop, uznasz, że nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych. Owszem, jest to bliskie prawdy, ale pamiętaj, że czasami potrzebny jest po prostu… czas. Jeżeli będziesz bardzo wytrwała, uda ci się osiągnąć większość z tego, co sobie założyłaś. Popracuj nad autorytetem i zastanów się nad komunikacją z otoczeniem. Prawidłowe wnioski przybliżą cię do celu.

WODNIK (20.01-18.02)

Więcej realizmu. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele, ale też sobie nie pobłażaj. Przeanalizuj swoje słabe i mocne strony, aby zrozumieć, nad czym warto jeszcze popracować. Im więcej teraz zainwestujesz w siebie, tym lepiej na tym wyjdziesz. Unikaj wszelkich sytuacji konfliktowych, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Takie „dramy” zdecydowanie nie są ci teraz potrzebne.

RYBY (19.02020.03)

Nie będziesz narzekać na sprawy związane z karierą. Planety sugerują zresztą, że chwilowo nie musisz się skupiać na pracy, bo wszystko będzie się układać tak, jak tego chcesz. Skoncentruj się raczej na relacji miłosnej – chaos w związku nie jest przypadkowy. Zastanów się, czy nie nadszedł odpowiedni moment na posprzątanie uczuciowego bałaganu? I pamiętaj o mocy kompromisu.

BARAN (21.03-19.04)

Będziesz musiała wykazać się umiejętnością podejmowania szybkich, a do tego trafnych decyzji. Intuicja wskaże ci odpowiedni kierunek, ale tym razem zaufaj też swojemu rozsądkowi. Nie ulegaj złudzeniom – tylko trzeźwa ocena rzeczywistości uchroni cię od błędów. Unikaj też podejrzanych transakcji finansowych. Niestety możesz paść ofiarą oszustwa.

BYK (20.02-20.05)

Doceń to, co masz! Ale nie przestawaj gonić za marzeniami. Porządny odpoczynek, najlepiej w gronie bliskich, którym ufasz, to doskonały plan na odzyskanie energii do działania i motywacji. Nie wszystko będzie układać się tak, jak tego chcesz, lecz pamiętaj, że wszystko jest możliwe. Już niedługo przekonasz się, jak cudowne niespodzianki szykuje ci los.

BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Teraz musisz wykazać się konsekwencją. Jeśli powiedziałaś „A” – powiedz też „B”. Kwestia zaufania, dotrzymywanie terminów, prawdomówność… Na to wszystko otoczenie będzie zwracało szczególną uwagę. Z im lepszej strony się pokażesz, tym więcej zyskasz. Tym bardziej będą cię szanować i tym większy będziesz miała wpływ na kreowanie przyszłości.

RAK (22.06-22.07)

Zmiany, zmiany, zmiany. Chcesz czy nie, musisz się na nie przygotować. Planety zapewniają, że wyjdą ci na dobre, nawet jeśli uznasz je za porażkę. Szykuje się także „rewolucja” w twoim życiu miłosnym. Harmonia nie powróci teraz do twojego związku. Być może jest to znak, że warto nad czymś popracować? Pamiętaj, że do tanga trzeba dwojga. 

Horoskop roczny 2022
Fot. Adobe Stock

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.