Sopot Match Race 2019
Fot. Mat. prasowe
O TYM JEST GŁOŚNO

Sopot Match Race, czyli najbardziej widowiskowe regaty w kraju za nami!

Po raz szesnasty zgromadziły nad polskim morzem miłośników tego sportu

Redakcja VIVA! 3 września 2018 10:11
Sopot Match Race 2019
Fot. Mat. prasowe

Jedne z najbardziej widowiskowych regat w kraju – Sopot Match Race – to dawka niezwykłych emocji dla miłośników prestiżowych sportów wodnych, którzy jak co roku mieli okazję podziwiać szybkie jachty i celebrować zwycięstwo. Co działo się w tym roku? Zobaczcie sami! 

Sopot Match Rache za nami. Co się działo?

Sopot Match Race to prestiżowe wydarzenie, które na stałe wpisało się na mapę polskiego żeglarstwa. Szesnasta edycja, jak co roku została zorganizowana w jednym z najpiękniejszych nadmorskich kurortów, w Sopocie i przyciągnęła szerokie grono kibiców. Zaproszeni goście mieli możliwość przeżycia wyjątkowych emocji sportowych oraz uczestnictwa w eleganckich przyjęciach.

Sopot Match Race 2019
Fot. Mat. prasowe

Polska załoga na podium!

Sopot Match Race to najbardziej prestiżowe zawody w świecie polskiego żeglarstwa, które co roku przyciągają światowej klasy zawodników. Tym bardziej cieszy fakt, że w tym roku na podium znalazł się polski sternik, Karol Jabłoński, wraz ze swoją załogą. Zajęli oni 3 miejsce na dziesięć drużyn biorących udział w regatach. Gratulacje!

Sopot Match Race 2019
Fot. Mat. prasowe

 Podczas ceremonii zamknięcia regat Sopot Match Race uczestnicy sportowych zmagań świętowali swoje sukcesy. To wtedy, przy sopockim molo, na zgromadzonych widzów czekała niezwykła niespodzianka. Wszyscy mieli okazję obejrzeć bardzo widowiskową ceremonię dostarczenia zwycięzcom regat, jedynej w Polsce, sześciolitrowej butelki szampana G.H. Mumm Grand Cordon, która została dostarczona helikopterem przez pilota specjalizującego się w lataniu precyzyjnym na ekskluzywny jacht motorowy, który następnie brawurowo przewiózł go na sopockie molo. 

Tegoroczną ceremonię zamknięcia regat uświetniła swoją obecnością, Małgorzata Kożuchowska, słynna polska aktorka i gość specjalny wydarzenia. Znana aktorka świętowała sukcesy wspólnie z finalistami oraz uczestniczyła w finałowej celebracji. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!  

Sopot Match Race
Fot. Mat. prasowe

Soot Match Race
Fot. Mat. promocyjne

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.