Farna, Woźniak-Starak, Margaret... Kto wyglądał najlepiej?

Sabina Zięba 14 sierpnia 2019 23:30

Za nami już drugi dzień Top of the Top Sopot Festiwal 2019. W środowy wieczór w Operze Leśnej odbyły się koncerty #iDance oraz Love To Dance, podczas których wystąpiły m. in. Kayah, Cleo, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna czy Roksana Węgiel, a także młodzi artyści z zagranicy, walczący o nagrodę bursztynowego słowika. 

Podczas pierwszej części widzom towarzyszyli Agnieszka Woźniak-Starak i Filip Chajzer, czyli duet, który w przyszłym sezonie wspólnie poprowadzi program Big Brother. Z kolei w drugiej ich miejsce zajęli Gabi Drzewiecka i Olivier Janiak.

Wśród publiczności największe emocje wzbudził występ Edyty Górniak, która zaprezentowała nowy utwór, oraz niezwykle energetyczne show Margaret. A jak wyglądały wszystkie gwiazdy? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/15
Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Ewa Farna
Copyright @ONS
1/15

Ewa Farna pokazała się w klasycznej stylizacji biały top + jeansy + szpilki, w której na pierwszy plan bez wątpienia wychodziła marynarka w mocnym czerwonym kolorze.

2/15
Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Cleo
Copyright @ONS
2/15

Cleo postawiła na neon i nie można było jej przeoczyć. Tiulowa sukienka zwracała uwagę i w nienachalny sposób odsłaniała nogi artystki.

3/15
Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Roksana Węgiel
Copyright @ONS
3/15

Roksana Węgiel ubrała się odpowiednio do swojego wieku. Do czarnej sukienki dobrała buty stylizowane na glany, co wprowadziło nutkę luzu w looku.

4/15
Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Ewelina Lisowska
Copyright @ONS
4/15

Ewelina Lisowska dopasowała eleganckie sandały i spódnicę do sportowej bluzy. To nie była dobra decyzja...

5/15
Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Baranovski
Copyright @ONS
5/15

Baranovski pokazał się w klasycznym, codziennym outficie. A szkoda! Biorąc pod uwagę, że strój sceniczny rządzi się innymi prawami, mógł trochę zaszaleć. 

6/15
Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Sylwia Grzeszczak, Liber
Copyright @ONS
6/15

Sylwia Grzeszczak podkreśliła swoją niezwykłą figurę transparentnym, połyskującym kombinezonem. Liber z kolei postawił na mocny kolor.

7/15
Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Agnieszka Woźniak-Starak
Copyright @ONS
7/15

I o to chodzi, by ubrać się raz, a dobrze! Agnieszka Woźniak-Starak wybrała jedną kreację (a nie jak jej następczyni - 3) i prezentowała się nienagannie w błyszczącej mini. Strzał w 10!

8/15
Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Kayah
Copyright @ONS
8/15

Choć Kayah na scenie występowała w niezwykle barwnej sukience w kwiaty na jedno ramię, od razu po show przebrała się w nieco wygodniejszy i nieco orientalny zestaw.

9/15
Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Sarsa
Copyright @ONS
9/15

Biały garnitur Sarsy wcale nie był nudny. Podczas występu powiewał i ciekawie się układał.

10/15
Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Dominika Gawęda
Copyright @ONS
10/15

Niestety look Dominiki Gawędy to fatalny wybór. Nie wiadomo co w tej stylizacji jest gorsze - zbyt duża ilość nerek, neonowe glany czy kolarskie spodnie.

11/15
Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Gabi Drzewiecka
Copyright @ONS
11/15

Gabi Drzewiecka kilkakrotnie się przebierała, a to najlepsza z jej stylizacji. Uwydatniła wszystkie zalety w bezpretensjonalny sposób.

12/15
Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Reni Jusis'
Copyright @ONS
12/15

Reni Jusis postawiła na błysk! Jej stylizacja jest na pewno oryginalna. Ale czy ładna?

13/15
Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Anna Karwan
Copyright @ONS
13/15

Na ściance kreacja Anny Karwan nie robiła dobrego wrażenia. Jednak podczas występu wachlujące falbany ładnie otulały jej ciało i odsłaniały zgrabne nogi.

14/15
Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Margaret
Copyright @ONS
14/15

Margaret wyglądała niezwykle delikatnie i dziewczęco w bladoróżowej mini. Odważyła się na oryginalne budy z dużą podeszwą w podobnym kolorze i całość prezentowała się naprawdę nieźle.

15/15
Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Edyta Górniak
Copyright @ONS
15/15

Edyta Górniak wybrała elegancję. Do eleganckiej sukienki z piórami na dekolcie dobrała wysokie, lateksowe kozaki. Zestaw godny diwy.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.