Siedlisko Morena mn
Fot. mat. pras.
podróże 2022

Szukasz miejsca, gdzie wiosną i latem uciekniesz od miejskiego zgiełku? Już je znaleźliśmy!

Przyjedź, poczuj, wypocznij i zakochaj się w Mazurach!

Redakcja VIVA! 31 marca 2022 10:31
Siedlisko Morena mn
Fot. mat. pras.

Szukasz miejsca, gdzie uciekniesz od miejskiego zgiełku? Takiego, w którym nic nie zmąci Twojego prywatnego czasu, przeznaczonego jedynie na odpoczynek, relaks i detoks? My też! I daje się, że właśnie zaleźliśmy takie, które spełnia wszystkie te wymagania! Siedlisko Morena, b o nim mowa, to kawałek mazurskiego raju, dyskretnie usytuowany na pagórkowatym półwyspie nad Jeziorem Ułówki. Okolice należą do Mazur Garbatych Pojezierza Ełckiego, krainy nie do końca znanej i odkrytej przez turystów. Największymi atutami obszaru jest wspaniały mikroklimat oraz duże obszary leśne i wodne, w których miłośnicy spokoju znajdą wymarzone warunki do odpoczynku i poznawania piękna nieskażonej przez cywilizację przyrody. Co jeszcze przemawia za tym, żeby tej wiosny i jesieni odwiedzić to magiczne miejsce?

Siedlisko Morena 6
Fot. mat. pras.

Siedlisko Morena – co to za miejsce?

W pierwszej kolejności jest to usytuowanie Siedliska Morena. Jego teren otoczony jest pięknymi lasami oraz oczywiście wodą. Połączenie tych dwóch mikroklimatów sprawia, że każdy z gości hotelu ze strefą SPA i wellness odnajdzie tam miejsce odpoczynku i relaksu, które najbardziej lubi, a dodatkowo może aktywnie spędzić czas zarówno podczas pieszych wędrówek, jak i uprawiania sportów wodnych. Do dyspozycji gości jest także prywatna plaża oraz możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego.

ZOBACZ: Oto najsłynniejsze europejskie wille filmowe. Ich piękno robi wrażenie!

Siedlisko Morena 3
Fot. mat. pras.

Poza wyjątkowym otoczeniem przyrody ośrodek na Mazurach nad jeziorem Siedlisko Morena oferuje gościom niepowtarzalne pokoje utrzymane w stylu wiejskiego domku, co pozwala jeszcze bardziej poczuć niepowtarzalny klimat Mazur. 58 pokoi Siedliska Morena rozlokowane jest w 4 oddzielnych budynkach. Dodatkowo na terenie Siedliska znajduje się strefa Spa&Wellness, z której można korzystać cały rok. Znajduje się tam basen, sauny oraz zewnętrzne jacuzzi. Goście hotelu mogą skorzystać również z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Z kolei po chwili relaksu wybrać się do eleganckiej restauracji, w której serwowane są dania kuchni polskiej oraz zagranicznej.

CZYTAJ TEŻ: Oto XVIII-wieczny francuski pałac, który zamieniono się w luksusowy hotel

Wyjątkowa lokalizacja

Największymi atutami obszaru jest wspaniały mikroklimat oraz duże przestrzenie leśne i wodne, w których miłośnicy spokoju znajdą wymarzone warunki do odpoczynku, rekreacji i poznawania piękna nieskażonej przez cywilizację przyrody.

Siedlisko Morena 5
Fot. mat. pras.

Unikalna architektura Siedliska nawiązuje do oryginalnego wiejskiego dworku. Wnętrza dostarczają odrobinę luksusu, przy jednoczesnym utrzymaniu tradycyjnego, mazurskiego i rustykalnego stylu. Do dyspozycji jego gości jest 58 komfortowych i w pełni wyposażonych pokoi, rozlokowanych w czterech oddzielnych budynkach. Przy ich projektowaniu architekci dużą wagę przywiązali do profesjonalnych i wygodnych łóżek, dobrej jakości pościeli i wysokiej klasy wyposażenia.

ZOBACZ WIĘCEJ: Kiedyś był obiektem krytyki, dziś jest podziwiany... oto zamek Neuschwanstein!

Klimatyczne pokoje

We wnętrzach Siedlisko Morena dominują delikatne motywy kwiatowe, łagodne kolory ziemi, a wszystko łączy rustykalny klimat: drewniane stropy, które powstały z oryginalnych starych belek, podłogi z desek oraz ściany jak w tradycyjnym mazurskim dworku.

Siedlisko Morena 1
Fot. mat. pras.

Wszystkie pokoje wykończone zostały w stylu staropolskiego dworku. Jednak każdy z 58 pokoi jest inny. We wnętrzach napotkamy na przyjemny, rustykalny klimat obfitujący w kolory ziemi, delikatne drewniane elementy oraz kwiatowe motywy. Wszystko to sprawia, że goście ośrodka czują się w nich komfortowo. Dodatkowo piękne Mazury otaczające apartamenty dodają klimatu i tworzą atmosferę przyjazną relaksowi. A właśnie przecież w jego poszukiwaniu udajemy się do takich miejsc jak Siedlisko Morena, prawda? 

Siedlisko Morena 2
Fot. mat. pras.

Siedlisko Morena mb
Fot. mat. pras.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.