Seriale w 2023 mn
Fot. Netflix
Kultura

Seriale, na które czekamy w 2023 roku

7 ciekawych pozycji, które będą miały premierę w tym roku 

Aleksandra Trendak 4 stycznia 2023 16:30
Seriale w 2023 mn
Fot. Netflix

Rok 2023 zapowiada się bardzo ciekawie nie tylko w świecie filmu, ale także seriali. Bardzo dużo kultowych już produkcji doczeka się swoich kontynuacji, a także pojawi się kilka nowych historii na popularnych serialach streamingowych. Kiedy będą miały premierę? Jakie nowe sezony będziemy mogli zobaczyć? Kto w nich zagra? 

PRZECZYTAJ O: Głośne premiery filmowe w 2023 roku

Bridgertonowie
Fot. Netflix

7 głośnych premier serialowych 2023 roku: trzeci sezon serialu “Bridgertonowie” 

Na trzeci sezon serialu “Bridgertowie” fani czekają ze zniecierpliwieniem. Nic dziwnego, gdyż ma on opowiadać tym razem historię Colina, kolejnego z braci Bridgerton oraz Penelope, która znalazła się w trudniej pozycji pod koniec drugiego sezonu serialu. Na ekranie będziemy mogli także zobaczyć resztę znanego rodzeństwa, czyli Daphne oraz Anthony’ego, a także lady Danbury. Premiera jest zaplanowana na wiosnę 2023 roku na Netflixie. 

Bridgertonowie
Fot. Netflix

7 głośnych premier serialowych 2023 roku: czwarty sezon serialu “Emily w Paryżu” 

Ostatni sezon “Emily w Paryżu” wniósł mnóstwo zamieszania w życiach bohaterów i zakończył się w bardzo ciekawy sposób. Z tego względu fani nie mogą już się doczekać kontynuacji. Czy dostaną wreszcie odpowiedź na pytanie kogo wybierze Emily – Gabriela czy Alfiego? Premiery nowego sezonu możemy spodziewać się pod koniec 2023 roku na Netflixie. 

Emily w Paryżu
Fot. Netflix

7 głośnych premier serialowych 2023 roku: czwarty sezon serialu “You” 

Serial “You” jest niezwykle wciągającą opowieścią o życiu Joe Goldberga. Akcja będzie toczyć się początkowo w Paryżu, a następnie w Londynie, gdzie główny bohater będzie stała się za wszelką cenę wtopić w nowe otoczenie, aby nie wzbudzać podejrzeń. Producenci serialu postanowili podzielić czwarty sezon na dwie części, co oznacza, że pierwsza pojawi się na Netflixie 10 lutego 2023, a druga 10 marca tego samego roku. Co tym razem zrobi nieprzewidywalny bohater? 

You
Fot. Netflix

7 głośnych premier serialowych 2023 roku: drugi sezon serialu “Pozłacany wiek” 

Kolejny bardzo głośny i kochany serial doczeka się drugiego sezonu, czyli “Pozłacany wiek”, który opowiada o okresie wielkich przemian gospodarczych i kulturowych w Stanach Zjednoczonych. Serial kostiumowy dostępny na HBO Max zyskał wielu miłośników, a jego premiera będzie już niedługo, gdyż w styczniu 2023. 

Gilded Age
Fot. BackGrid UK/East News

7 głośnych premier serialowych 2023 roku: trzeci sezon serialu “Wiedźmin” 

Serial “Wiedźmin”, który powstał na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego również w 2023 roku doczeka się swojej kontynuacji. Będziemy mogli w nim w zobaczyć Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii, a także Yennerfer, Ciri oraz Triss, których wątki także będą kontynuowane. Premiera nowego sezonu jest zaplanowana na lato 2023 na Netflixie. 

Wiedźmin
Fot. Netflix

7 głośnych premier serialowych 2023 roku: drugi sezon “The last of us” 

Premiera nowego sezonu “The last of us” będzie mocnym początkiem roku 2023, gdyż twórca popularnego serialu “Czarnobyl” - Craig Mazin, inspiruje się kultową grą Naughty Dog Studios, która opowiada o wydarzeniach dwadzieścia lat po upadku cywilizacji. Główny bohater Joel otrzymuje bowiem zadanie uwolnienia nastolatki ze strefy objętej kwarantanną. Premiera na HBO Max będzie już 16 stycznia 2023. 

The last of us
Fot. Album Online/East News

7 głośnych premier serialowych 2023 roku: “Idol” 

“Idol” to nowa głośna produkcja, w której zobaczymy Abla Yesfayego u boku Lily-Rose Depp i będzie opowiadać historię guru sekty, który miał bardzo mocny wpływ na młode gwiazdy show-biznesu. Fakt, że nad serialem pracuje między innymi The Weekend praz Sam Levinson, który stworzył kultowy soundtrack z “Euforii”, sprawia, że serial będzie murowanym hitem wśród pokolenia TikToka. Będzie miał on premierę na platformie HBO Max w 2023 roku. 

Rok 2023 zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż wiele znanych i lubionych seriali będzie miało swoją kontynuację, a także pojawi się kilka nowych, ciekawych propozycji. Na którą produkcję czekacie najbardziej?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.