sylwester, szampan
Fot. Adobe Stock
NOWY ROK 2019

Szampańskiej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku!

Sprawdź, co przyniesie rok 2019!

Redakcja VIVA! 31 grudnia 2018 21:29
sylwester, szampan
Fot. Adobe Stock

Koniec roku to czas podsumowań i robienia postanowień na nowy rok. Nawet jeśli nie świętujemy w Sylwestra i tak ten przełom skłania nas do refleksji: jaki będzie nadchodzący rok 2019? Co ze sobą przyniesie? Czy będzie lepszy niż 2018? Tego Wam oczywiście życzymy! A co wynika z układu planet i przepowiedni? Sprawdź!

Jaki będzie rok 2019?

Rok 2019 zapowiada się niestety na dosyć trudny… Głównie ze względy na bliskość Saturna i Plutona. Te dwie planety od ponad 30 lat prowadzą wędrówkę, zbliżającą je do Ziemi, która zakończy się w 2019 roku. Dlatego silnie odczuwać będziemy pewien niepokój związany z ciągłym poczuciem końca. Nie będzie on jednak trwać długo. Na sam koniec tej wędrówki poczujemy działanie Jowisza, który wypełni nas spokojem i siłą. Rok 2019 symbolizuje więc zakończenie długiej wędrówki planet. Będzie to zatem dobry moment na zamknięcie niepozałatwianych spraw. 

Według jasnowidzów nadchodzący rok będzie trudny również ze względów społecznych i gospodarczych. Nie da się nie zauważyć nasilającego się terroryzmu  w Europie, a w 2019 roku odczujemy to szczególnie mocno. Spory na tle rasowym i narodowościowym będą się zaostrzać, a niechęć wobec imigrantów – stale rosnąć. Do tego klęski żywiołowe i rosnące podatki mogą spowodować rozruchy w europejskich miastach.

W nadchodzącym roku nastąpi większy nacisk na eksplorację kosmosu. Czy nastąpią jakieś przełomowe odkrycia? Z odpowiedzią na to pytanie musimy jeszcze poczekać.

Czy mamy powody do obaw?

Jedne rzeczy się kończą, inne zaczynają. Rok 2019 to dobry czas na oczyszczenie, przemyślenie różnych spraw i wyciągnięcie wniosków. Choć może być trudny dla nas wszystkich to zakończy się pozytywnie. Dla wielu okaże się świetną szkołą życia, dzięki której w kolejny rok wkroczymy bogatsi o nowe  doświadczenia i wiedzę oraz pełni siły. 

Po burzy zawsze przychodzi słońce, warto o tym pamiętać. Dlatego myślmy pozytywnie i czerpmy z życia ile się da. Trudności, które dotkną nas w roku 2019, przygotują nas na kolejny rok. A ten już na pewno będzie dużo lepszy!  

TAGI #horoskop

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.