sylwester, szampan
Fot. Adobe Stock
NOWY ROK 2019

Szampańskiej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku!

Sprawdź, co przyniesie rok 2019!

Redakcja VIVA! 31 grudnia 2018 21:29
sylwester, szampan
Fot. Adobe Stock

Koniec roku to czas podsumowań i robienia postanowień na nowy rok. Nawet jeśli nie świętujemy w Sylwestra i tak ten przełom skłania nas do refleksji: jaki będzie nadchodzący rok 2019? Co ze sobą przyniesie? Czy będzie lepszy niż 2018? Tego Wam oczywiście życzymy! A co wynika z układu planet i przepowiedni? Sprawdź!

Jaki będzie rok 2019?

Rok 2019 zapowiada się niestety na dosyć trudny… Głównie ze względy na bliskość Saturna i Plutona. Te dwie planety od ponad 30 lat prowadzą wędrówkę, zbliżającą je do Ziemi, która zakończy się w 2019 roku. Dlatego silnie odczuwać będziemy pewien niepokój związany z ciągłym poczuciem końca. Nie będzie on jednak trwać długo. Na sam koniec tej wędrówki poczujemy działanie Jowisza, który wypełni nas spokojem i siłą. Rok 2019 symbolizuje więc zakończenie długiej wędrówki planet. Będzie to zatem dobry moment na zamknięcie niepozałatwianych spraw. 

Według jasnowidzów nadchodzący rok będzie trudny również ze względów społecznych i gospodarczych. Nie da się nie zauważyć nasilającego się terroryzmu  w Europie, a w 2019 roku odczujemy to szczególnie mocno. Spory na tle rasowym i narodowościowym będą się zaostrzać, a niechęć wobec imigrantów – stale rosnąć. Do tego klęski żywiołowe i rosnące podatki mogą spowodować rozruchy w europejskich miastach.

W nadchodzącym roku nastąpi większy nacisk na eksplorację kosmosu. Czy nastąpią jakieś przełomowe odkrycia? Z odpowiedzią na to pytanie musimy jeszcze poczekać.

Czy mamy powody do obaw?

Jedne rzeczy się kończą, inne zaczynają. Rok 2019 to dobry czas na oczyszczenie, przemyślenie różnych spraw i wyciągnięcie wniosków. Choć może być trudny dla nas wszystkich to zakończy się pozytywnie. Dla wielu okaże się świetną szkołą życia, dzięki której w kolejny rok wkroczymy bogatsi o nowe  doświadczenia i wiedzę oraz pełni siły. 

Po burzy zawsze przychodzi słońce, warto o tym pamiętać. Dlatego myślmy pozytywnie i czerpmy z życia ile się da. Trudności, które dotkną nas w roku 2019, przygotują nas na kolejny rok. A ten już na pewno będzie dużo lepszy!  

TAGI #horoskop

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.