Rafal-Maslak-VIVA-mama-2020
Fot. Fot. KAMIL OZIMEK @kamil_ozimek
O tym się mówi

Córeczka Rafała Maślaka ma wózek wart ponad 8 tysięcy złotych!

Wygląda zjawiskowo!

Marta Cieplak 3 września 2021 13:30
Rafal-Maslak-VIVA-mama-2020
Fot. Fot. KAMIL OZIMEK @kamil_ozimek

W połowie sierpnia Rafał Maślak po raz drugi został tatą. Tym razem urodziła mu się upragniona córeczka. Dlatego też sprawił jej zjawiskowy wózek, który zdecydowanie wyróżnia się w tłumie. Różowe cudo kosztuje ponad osiem tysięcy złotych, ale jak widać zakochany tata chce dla córeczki wszystkiego, co najlepsze!

Rafał Maślak wybrał dla córki wózek wart fortunę

Rafał Maślak nie ukrywał, że marzy o córce. Trudno zresztą mu się dziwić, bo większość rodziców chce mieć i syna, i córkę. Ich radość z tej nowiny można było zobaczyć zresztą na filmiku z bajkowego baby shower, który Maślak opublikował na swoim Instagramie. Tuż przed narodzinami córeczki musiał jednak podjąć trudną decyzję dotyczącą wyboru wózka – musi być on wygodny i bezpieczny, a modeli na rynku jest zatrzęsienie. Rafał Maślak zdecydował się na markę Cybex, której wózki wybierają gwiazdy takie jak Katy Perry, Nicky Hilton czy Cate Blanchett. W Polsce mają je dzieci Roberta i Anny Lewandowskich, a także córka Klaudii Halejcio.

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała wózek dla Nel za ponad osiem tysięcy złotych!

Rafał Maślak wybrał model w różowym kolorze ozdobiony kwiatami z materiału. Dzięki temu wózek jest naprawdę niepowtarzalny!

Za takie cudo trzeba jednak słono zapłacić. Wersja z gondolą i spacerówką kosztuje ponad 8 tysięcy złotych. Z fotelikiem samochodowym w tym samym wykończeniu prawie 10 tysięcy! Kosztowne są także dodatki – torba na akcesoria to prawie 1000 zł, podobnie jak zimowy śpiworek. Ale czego nie robi się dla ukochanej córki, prawda? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.